Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 7376
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Postawili na wygodę rodzin

Środa, 31 marca 2010, 9:49
Aktualizacja: 9:57
Autor: Karolina
SZKLARSKA PORĘBA: Postawili na wygodę rodzin
Fot. ......
Wydzielona część obiektu, z myślą o małych gościach, udogodnienia ułatwiające rodzicom opiekę nad ich dziećmi oraz przyjazna atmosfera zadecydowały o zwycięstwie hotelu Bornit, który został wyróżniony w akcji „Hotel Przyjazny Rodzinie”.

Obiekt ten uzyskał najwyższą ocenę w pięciostopniowej skali opiniowania. W minioną sobotę przedstawiciele hotelu odebrali honorowy certyfikat podczas gali, podsumowującej drugą edycję programu.

Celem akcji „Hotel Przyjazny Rodzinie” jest zapewnienie komfortowych warunków do wypoczynku dla małych i dużych gości oraz stworzenie w Polsce nowej kategorii hoteli rodzinnych. Pomysłodawcy programu chcą też zachęcić właścicieli obiektów z tzw. bazy noclegowej do systematycznego wprowadzania wyposażenia i standardów, sprzyjających bezpiecznemu pobytowi rodzin. Wyboru miejsca przyjaznego rodzicom z dziećmi dokonali jurorzy, internauci oraz goście hotelowi. Tegoroczne hasło drugiej edycji tej akcji brzmiało: „Dziecko VIP-em w hotelu”.

Do udziału w konkursie zgłosiło się ponad 50 ośrodków z dziesięciu województw. Jednym z uczestników był także znajdujący się w Szklarskiej Porębie, 4-gwiazdkowy hotel Bornit. Obiekt otrzymał maksymalną liczbę pięciu słoneczek, co oznaczało spełnienie licznych określonych standardów dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży. – Dokładamy wszelkich starań, aby nasz hotel był miejscem spokojnym, komfortowym i bezpiecznym dla rodzin z dziećmi. Jest mi niezwykle miło, że nasza dbałość o gości została doceniona i wyróżniona certyfikatem – powiedział Adam Malinowski, prezes zarządu spółki INTERFERIE, do której należy hotel w Szklarskiej Porębie.

To nie pierwsze wyróżnienie hotelu Bornit, w 2008 r. przedstawiciele obiektu odebrali „Złoty Certyfikat Bezpieczeństwa”. Potwierdzał on wysokie standardy bezpieczeństwa budynku oraz przygotowanie personelu do reagowania na różne sytuacje, które mogą zaistnieć na terenie hotelu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
140
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
40%
Nie najlepiej
14%
Wciąż fatalnie
20%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group