Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 2755
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poranek pełen zagadek

Poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 7:54
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Poranek pełen zagadek
Fot. Przemek Kaczałko
W sali koncertowej Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze odbyło się kolejne spotkanie w ramach Niedzielnych Poranków Muzycznych. Tym razem widzowie i prowadzący wcielili się w rolę detektywów, aby odnaleźć upiora w filharmonii.

Imprezę poprowadzili: Marta Sowińska i Robert Delegiewicz. Towarzyszyli im muzycy zespołu kameralnego w składzie: Katarzyna Jiruska, Tomasz Gadzina i Łukasz Schmidt. W pomoc w rozwiązywanie zagadek zaangażowano wirtualnie nawet dyrektora Filharmonii Dolnośląskiej - Tomasza Janczaka. Jak mówił dyrektor, od czwartku w gmachu filharmonii słychać było dziwne odgłosy, a przeszukanie całego budynku nie przyniosło żadnych rezultatów. Niezidentyfikowane dźwięki nie tylko przeszkadzały muzykom w ćwiczeniu na instrumentach i zakłócały próby orkiestry, ale i odstraszały przybyłych na koncert widzów.

Dzięki wsparciu dzieci i ich rodziców udało się rozwikłać wszelkie tajemnice i doprowadzić do szczęśliwego zakończenia, a muzycy mogli bezpiecznie wrócić do ćwiczeń i koncertów.

Twoja reakcja na artykuł?

7
70%
Cieszy
1
10%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group