Wtorek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 7665
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pomoc błyskawiczna!

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 12 czerwca 2019, 13:03
Aktualizacja: Czwartek, 13 czerwca 2019, 20:56
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. Archiwum prywatne Natalii i Huberta Kisiel
Kilka dni temu pisaliśmy o zbiórce pieniędzy dla chorego 2,5–letniego Oliwierka z Jeleniej Góry, dla którego rodzice chcą kupić specjalistyczny sprzęt do rehabilitacji. Po naszej publikacji ludzie otworzyli serca i portfele dla rodziny Kisiel i wpłacili całą potrzebną kwotę – ponad 20 tysięcy złotych.

Rodzina dziękuję za ten gest. – Jesteśmy szczęśliwi, że mamy te pieniądze chociaż wciąż nie możemy uwierzyć, że udało się je zebrać w tak krótkim czasie – mówi pani Natalia, która nie kryje radości.

W imieniu swoim, jak i naszego synka Olivierka chcielibyśmy podziękować za wszystkie wpłaty, jak i udostępnianie zbiórki, która przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. W dwa dni udało nam się zabrać całą kwotę na specjalistyczny sprzęt. Kiedy zobaczyliśmy rano całą potrzebną kwotę na naszym koncie, byliśmy w szoku. Do dzisiaj nie możemy uwierzyć w to, że nasze marzenie o zakupie sprzętu z moment stanie się faktem. Na wózek oraz kombinezon na tułów i kończyny będziemy musieli troszkę poczekać, ale myślę że za dwa – trzy tygodnie nasz synek będzie już mógł z nich korzystać walcząc o swoją samodzielność w przyszłości – dodaje pani Natalia.

Jak już pisaliśmy, kiedy Oliwier Kisiel urodził się, miał niewiele ponad pół kilograma. Przez skrajne wcześniactwo dawano mu zaledwie 5 procent szans na przeżycie. Wbrew tym czarnym scenariuszom chłopiec wygrał walkę o życie. Niestety urodził się w ciężkiej zamartwicy z wrodzonym zapaleniem płuc. Długie tygodnie przeleżał podłączony do respiratora. Stwierdzono u niego, m.in. dysplazję oskrzelowo- płucną, niedrożność jelit, wylew II stopnia, niedokrwistość, retinopatię (przeszedł laseroterapię w Wałbrzychu, niestety wada nie jest do końca wyleczona), prawostronną przepuklinę pachwinową, wodniaka jądra, rozszczep podniebienia, osteopenię wcześniaczą, wielotorbielowatość nerek, sepię (dwukrotnie). Przeszedł także operację resekcji jelita w Szpitalu Uniwersyteckim we Wrocławiu. Miał też złamaną rączkę i 17 transfuzji krwi.

Całej rodzinie życzymy dużo siły do dalszej walki o zdrowie i pełną sprawność dziecka oraz szybkich efektów rehabilitacji. Osoby, które chciałyby śledzić losy dzielnego chłopca, mogą wejść na stronę facebooka: Nasz Dzielny Bohater–Olivierek.

Twoja reakcja na artykuł?

24
96%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~sowa 12-06-2019 13:57
Wszystkiego dobrego dla Oliwiera i jego rodziców. Dasz radę, mały!
~Ewa 12-06-2019 14:16
Oliwierku, bądź silny! Teraz niech już będzie tylko lepie ! Tego życzę Tobie i Twoim Rodzicom. Wszystkiego, co dobre dla Was !!! Pozdrowienia :))
~Markiz 13-06-2019 8:15
do: ~Ewa (14:16)
Jak tak obserwuje nasze społeczeństwo, to dochodzę do wniosku, że jeszcze są ludzie o dużych sercach. Dużo zdrowia dla małego Oliwiera. Rodzice jesteście wspaniali. Pozdrawiam.
~Nieznany 12-06-2019 16:29
Oliwier trzymam kciuki dasz radę jesteś wspaniały chłopczyk masz kochanych rodziców jestem z tobą myślami i całym sercem jesteś kochany miliony buziaków trzymaj się mocno dasz rade
~Kazdygrosz 12-06-2019 22:55
Dużo, dużo zdrówka i siły dla całej Waszej Rodziny!
~Zaściankowa Dama 13-06-2019 16:23
Wszystkiego najlepszego dla Maluszka i jego wspaniałych Rodziców przede wszystkim dużo zdrówka, żeby się dobrze rozwijał i każdego dnia spotykał na swej drodze samych życzliwych i przyjaznych mu ludzi. A może by jeszcze zorganizować jakiś koncert charytatywny i zbiórkę pieniędzy na dalszą rehabilitację dla tego dzielnego Maluszka?
~ 13-06-2019 17:38
Wszystkim bardzo dziękujemy za miłe słowa i wsparcie. Jest Nam niezmiernie miło, że tyłu dobrych ludzi otacza Naszego Synka. Olivier z Rodzicami.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group