Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 10178
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Polonezem i świetną zabawą powitali wakacje

Wtorek, 18 czerwca 2013, 6:30
Aktualizacja: Środa, 19 czerwca 2013, 7:53
Autor: Angela/ AP
Jelenia Góra: Polonezem i świetną zabawą powitali wakacje
Fot. TED
Przy pięknej pogodzie, dzieci i rodzice z przedszkola imienia Krasnala Hałabały w Sobieszowie uroczystym festynem przywitały wakacje i pożegnały najstarszą grupę przedszkolaków. Imprezę przygotowała rada rodziców i dyrekcja placówki.

Festyn otworzony przez dyrektor Monikę Sołek rozpoczął się od przywitania gości i odtańczenia poloneza przez dzieci z grupy „Żabki”. Następnie jak z wielkiego worka posypały się: piękne występy taneczne, indywidualne popisy instrumentalne w wykonaniu dzieci wraz z rodzicami i starszym rodzeństwem. Były dyplomy dla wyjątkowych rodziców i dziadków, malowanie optymistycznej tęczy i wspólne śpiewanie przedszkolnego hymnu.

Po występach przyszedł czas na harce. Dzieci miały do dyspozycji dmuchany zamek, trampolinę, wszyscy mogli za darmo posilić się popcornem i cukrową watą. Rodzice upiekli kiełbaski.

Festyn był podsumowaniem trzydniowej imprezy. Każdego dnia na dzieci czekały inne atrakcje - był klaun, bańki mydlane czy kapeluszowy bal. Na koniec dzieci odśpiewały piosenkę „ Cudownych rodziców mam”, która dostarczyła opiekunom ogromnych wzruszeń.

- Przykro jest nam się żegnać z przedszkolem i naszymi kochanymi paniami i panami - zgodnym chórem mówiły dziewczynki i chłopcy. Ale obiecujemy, że będziemy przychodzić do naszego przedszkola na pyszne obiadki.

- Dziękujemy Wam Drogie Panie: Mariolu, Marzenko, Jadziu za opiekę nauczanie i wychowanie, za okazaną cierpliwość - dziękowali rodzice i dzieci z grupy „Żabki”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
420
Puzyńska Katarzyna
34%
Twardoch Szczepan
32%
Żulczyk Jakub
34%
 
Głos ulicy
Złota rybka
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Wysłali oferty do 100 najbogatszych Polaków
 
Kultura
Juwenalia – elektroniczna sobota
 
Kultura
Ciekawie w Muzeum Karkonoskim
 
Kultura
Wyjątkowe filmy w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Biegali na Zabobrzu
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group