Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7747
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

MOSKWA: Polcolorit w Moskwie

Piątek, 4 kwietnia 2008, 8:31
Aktualizacja: 8:32
Autor: Artykuł sponsorowany
MOSKWA: Polcolorit w Moskwie
Fot. Archiwum
W dniach 01.–04.04.2008 po raz czternasty w Moskwie na Międzynarodowych Targach Budowlanych „MosBuild 2008” spotkali się wystawcy z sektora budowlanego.

Wśród 2870 wystawców znajdowało się 285 wystawców płytek ceramicznych z całego świata. Pośród 13 producentów płytek ceramicznych z Polski był rów-nież Polcolorit S.A. Firma z Piechowic zaprezentowała na targach w Moskwie swoje najnowsze kolekcje.

W dniu otwarcia targów na zaproszenie Prezesa Polcoloritu Pana Wiktora Mar-coniego stoisko piechowickiej firmy odwiedził Ambasador RP w Moskwie Pan Jerzy Bahr, któremu towarzyszyło kierownictwo Wydziału Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP.

W trakcie rozmowy Pan Ambasador Jerzy Bahr interesował się produkcją i możliwościami zbytu na rynku rosyjskim. Kierownik Wydziału Promocji, Han-dlu i Inwestycji przedstawił możliwości promocji produkcji Polcoloritu na ro-syjskim rynku. Pan Prezes Wiktor Marconi dziękując ambasadorowi za odwie-dzenie stoiska potwierdził chęć bliższej współpracy z Wydziałem Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie.

Na zdjęciach Ewa Fischer I Sekretarz Wydział Promocji, Handlu iInwestycji Ambasady RP w Moskwie, Wiktor Marconi, prezes Zarządu ‘POLCOLORIT S.A oraz Jerzy Bahr, Ambasa-dor RP w Moskwie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1162
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group