Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 9160
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Pobili turystę, bo zrobił im zdjęcie

Wtorek, 17 marca 2009, 13:27
Aktualizacja: 13:27
Autor: TEJO
Na długo zapamięta pobyt w Szklarskiej Porębie gość z Warszawy, którego pobili dwaj pijani bandyci. Agresorom grozi kara do trzech lat więzienia. Jeden z nich miał przy sobie narkotyki.

Jak ustalili funkcjonariusze, pijani napastnicy na jednej z ulic w mieście zaczepiali bez żadnego powodu przechodniów. Świadkiem zdarzenia był turysta z Warszawy, który fotografując ciekawe budynki i miejsca w mieście, widząc co się dzieje zrobił również zdjęcia podejrzanym.

Jego zachowanie tak rozjuszyło sprawców, że go pobili. Na szczęście pokrzywdzony nie odniósł poważnych obrażeń. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci następnego dnia zatrzymali 22- i 26-latka, podejrzanych o ten czyn.

Zatrzymani przyznali się do pobicia mężczyzny, ale szczegółów zdarzenia nie pamiętali ze względu na wypity alkohol. Dodatkowo, zatrzymany 26 – latek odpowie za posiadanie marihuany, którą znaleźli policjanci w jego odzieży.

Podejrzani trafili do policyjnego aresztu. Za pobicie grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Taka sama kara grozi za posiadanie środków odurzających.

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group