Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 10 stycznia
Imieniny: Danuty, Dobrosława
Czytających: 11613
Zalogowanych: 77
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Po wypadku mężczyzna przetransportowany helikopterem do szpitala we Wrocławiu

Niedziela, 4 listopada 2012, 16:53
Aktualizacja: 17:00
Autor: Mea
Dzisiaj (4.11.) w godzinach popołudniowych na trasie Kaczorów–Wojcieszów doszło do wypadku. – Dwie osoby wymagały hospitalizacji po tym jak ponad dwudziestoletni mężczyzna kierujący volkswagenem zjechał z drogi do rowu – poinformował Kordian Mazuryk, rzecznik KPP w Jaworze. Droga jest już przejezdna.

Samochodem jechało czterech mężczyzn, którzy prawdopodobnie byli pijani. Wszyscy mieli ponad 20 lat i pochodzili z Kamiennej Góry. – Kierowca jadący z kierunku Wojcieszowa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Policji udało się go zatrzymać, wtedy okazało się, że miał 1,7 promila alkoholu we krwi, jednak nie przyznał się do kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Twierdził, że napił się już po zdarzeniu – dodał Kordian Mazuryk.

Jeden z pasażerów wymagał przetransportowania śmigłowcem do szpitala we Wrocławiu, drugi poszkodowany pasażer został przewieziony karetką do szpitala w Jeleniej Górze. Trzeci doznał jedynie ogólnych obrażeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślicie o opłatach klimatycznych?

Oddanych
głosów
493
Powinna obowiązywać
15%
Opłaty powinny wzrosnąć
5%
Powinna zostać zlikwidowana
80%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak zatrzymać starzenie?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Jelenia Góra - KARR
Podsumowanie roku w KARR S.A.
 
Inwestycje
Pełna jazda na estakadzie
 
Pogoda
Nadchodzi bardzo trudny i mroźny weekend
 
Aktualności
Robi anioły z desek
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group