Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7745
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijany kłamca na motorowerze

Wtorek, 13 maja 2008, 9:00
Aktualizacja: 9:01
Autor: TEJO
Upił się, wsiadł na motorower, z którego spadł w trakcie jazdy i złamał rękę. Zgłosił się do szpitala i powiedział, że potrącił go samochód.

Mowa o 24-letnim mieszkańcu Bolesławca, który chciał uniknąć odpowiedzialności za jazdę po pijanemu. Policjantom, których szpital powiadomił o zgłoszeniu, sprzedał bajeczkę, że na jednej z ulic miasta potrącił go samochód. Podał nawet markę i początkowe numery rejestracyjne.

Policjanci dokładnie przeanalizowali całe zdarzenie. Stwierdzili, że incydentu, o którym mówił rzekomy poszkodowany, nie było. Ustalili także prawdziwy tok zdarzeń. Mężczyzna popił sobie tęgo, wsiadł na motorower i odjechał. Podczas jazdy stracił równowagę i spadł z pojazdu. Wtedy złamał rękę.

Motorowerzysta przyznał się, że okłamał lekarzy i policję, bo bał się konsekwencji jazdy na dwóch gazach. Czeka go nie tylko noszenie ręki w gipsie, lecz także sprawa w sądzie. Za prowadzenie pojazdów mechanicznych w stanie po spożyciu alkoholu i spowodowanie wypadku może trafić do celi nawet na dwa lata.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group