Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6273
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRAa: Pijana listonoszka potrąciła kobietę

Poniedziałek, 8 grudnia 2008, 18:03
Aktualizacja: 22:51
Autor: Ania/tejo
JELENIA GÓRAa: Pijana listonoszka potrąciła kobietę
W zdarzeniu przy ul. Konstytucji 3 Maja fiat uległ znacznemu zniszczeniu, ale jego pasażerowie wyszli z wypadku niemalże bez szwanku.
Fot. Ania
Potrącenie pieszej, wypadek i kolizja – to dotychczasowy bilans godzin popołudniowych na jeleniogórskich ulicach w poniedziałek.

Kobieta została potrącona na pasach przy stacji Jet na Zabobrzu przez prowadzącą opla corsę listonoszkę, która rozwoziła listy. Badanie alkomatem wykazało, że sprawczyni jest pijana. - Miała półtora promila alkoholu w organizmie - mówi nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze. - Listonoszka trafiła do policyjnego aresztu. Ofiara ma złamaną rękę i wiele innych obrażeń. Na szczęście nie ma zagrożenia dla jej życia.

Do zdarzeń drogowych doszło także przy ulicach Wolności i Traugutta oraz Konstytucji 3 Maja, na której fiat bravo zderzył się ze skodą fabią. Fiat uległ znacznemu zniszczeniu, ale jego pasażerowie wyszli z wypadku niemalże bez szwanku. Natomiast kierowca i pasażer skody trafili do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu i innymi obrażeniami.
Przyczyny wypadku poznamy dopiero po przeprowadzeniu dochodzenia przez policję. Na razie wiadomo tylko tyle, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group