Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 5453
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Pechowa środa dla narkodealerów

Czwartek, 12 czerwca 2008, 13:08
Aktualizacja: 13:09
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Pechowa środa dla narkodealerów
Fot. Archiwum
Kobietę, która przetrzymywała w domu znaczne ilości środków odurzających i sprzedawcę marihuany zatrzymali policjanci z Kowar i Jeleniej Góry. Obydwojgu grozi kara więzienia.

W środę około południa policjanci kryminalni z Jeleniej Góry w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 50-letnią jeleniogórzankę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

– Zatrzymana posiadała przy sobie kilkadziesiąt tabletek Clonozepamum, a w jej mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 200 działek „polskiej heroiny”. Kobieta jest dobrze znana policji i w przeszłości wielokrotnie notowana w związku z przestępczością narkotykową. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności – poinformowała nakom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Również w środę około godziny 19 policjanci z Kowar zauważyli w jednym z parków trzech mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się dziwnie zachowywać i odrzucili jakiś przedmiot.

Jak się później okazało, była to domowej roboty fajka wodna do palenia marihuany. W związku z tą sytuacją policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Kowar. – Mężczyzna udzielał swoim znajomym marihuanę. W wyniku przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli kilkadziesiąt działek amfetaminy oraz dwie porcje marihuany – informuje nadkom. E. Bagrowska.

25-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie i udzielanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group