Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 6769
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: PEC gra fair

Czwartek, 17 grudnia 2009, 9:09
Aktualizacja: Sobota, 19 grudnia 2009, 18:39
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: PEC gra fair
Fot. Archiwum PEC
Brązowy laur przedsiębiorstwa „fair play” przypadł w tym roku Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Andrzej Latuszek odebrał z rąk przedstawiciela kapituły statuetkę i słowa uznania. To już szóste tego typu wyróżnienia dla przedsiębiorstwa.

Zanim Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej otrzymało kolejne z rzędu i wyższe rangą, szóste wyróżnienie „Przedsiębiorstwa fair play”, przez kapitułę przyznającą ten tytuł zostało szczegółowo „prześwietlone” pod kątem rzetelności i etyki działania.

– Jest to docenienie pracy wszystkich pracowników PEC i jednocześnie dobrej atmosfery wewnątrz firmy. To potwierdzenie, że firma realizuje swoje zadania fair play. Podczas poszczególnych etapów pozyskania tego tytułu odbywały się spotkania, firma była oceniana pod względem finansowym, rzetelności kontaktów z kontrahentami, brana była pod uwagę też ilość spraw sądowych wytoczonych przez nas i tych, które przeciwko nam zostały wytoczone oraz ich zasadność – mówi prezes.

– Oprócz dobrego spełniania naszej pracy czyli produkcji i dystrybucji ciepła i energii elektrycznej staramy się zaistnieć w społeczeństwie. Jeleniogórski PEC sponsorował kilka jeleniogórskich imprez, współpracuje z teatrem C.K. Norwida czy uczestniczy w Mikołaju dla dzieci niedowidzących. Na pytanie o przepis na sukcesy, jakie od sześciu lat udaje się osiągać przedsiębiorstwu, prezes Andrzej Latuszek odpowiada: To jest normalna praca, w której trzeba zachowywać się jak w domu wobec najbliższych, po prostu uczciwie. Nie ma dla mnie innej definicji dobrego działania.

Co roku waga przyznawanej nagrody jest coraz wyższa. W tym roku taki tytuł odebrało około 600 przedsiębiorstw z całego kraju, z Dolnego Śląska około 50 firm, a z regionu jeleniogórskiego, kilkanaście.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1051
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group