Wtorek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 11073
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Październikowa Strefa Kobiet pełna atrakcji

Środa, 5 października 2016, 7:48
Autor: Marek Dąbrowski
Jelenia Góra: Październikowa Strefa Kobiet pełna atrakcji
Fot. Użyczone/Organizator
Porady modowe, inspirujące warsztaty, możliwość wygrania metamorfozy o wartości 1000 zł. W październiku Nowy Rynek zaprasza na spotkania dla pań w ramach Strefy Kobiet. Początek 8 października. Wstęp wolny.

Strefa Kobiet w Nowym Rynku to spotkania, które poświęcone są wszystkiemu co ważne dla kobiet, między innymi rozwojowi, finansom, a także aktualnym trendom. Najbliższe odbędą się już 8, 11 i 25 października na poziomie +1.

- W Nowym Rynku panie pod jednym dachem mogą znaleźć właściwie wszystko - topowe marki, zindywidualizowaną ofertę i wyjątkową atmosferę. Teraz chcemy, żeby znalazły chwilę dla siebie – wypoczęły, zrelaksowały się, a przy okazji dowiedziały czegoś nowego i ciekawego. Strefa Kobiet jest miejscem, które to umożliwia. Warto być z nami – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

8 i 11 października w galerii handlowej zorganizowane zostaną warsztaty poświęcone finansom. Tematem pierwszego spotkania będzie „Bogaty mąż czy bogata ja”, a drugiego „Kredyt – ile kosztują pieniądze”. Z kolei 25 października autorka i organizatorka projektu "Kobieta w Biznesie" Aneta Wątor poprowadzi seminarium pod nazwą "Budowanie marki osobistej". Na wszystkich spotkaniach na uczestniczki czekać będą upominki przygotowane przez organizatora i partnerów, a także słodki poczęstunek.

Dodatkowo 8 i 25 października panie będą mogły wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania będzie metamorfoza o wartości 1000 zł. Laureatka z pomocą stylistki personalnej, fryzjera i makijażystki odmieni swoje oblicze. Z porad eksperta mody będzie można bezpłatnie skorzystać również w każdą sobotę od godziny 10.00 do 20.00. Stylistka nie tylko podpowie co i gdzie kupić, ale też przekaże cenną wiedzę na temat ubierania oraz wytłumaczy, jak świadomie kompletować garderobę, by zachwycać wyglądem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na którą partię zamierzasz zagłosować?

Oddanych
głosów
253
1 Bezpartyjni Samorządowcy
6%
2 Trzecia Droga 2050
4%
3 Nowa Lewica
9%
4 Prawo i Sprawiedliwość
22%
5 Konfederacja
10%
6 Koalicja Obywatelska
45%
7 Polska Jest Jedna
2%
8 Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
0%
9 Ruch Dobrobytu i Pokoju
1%
10 Normalny Kraj
2%
 
Głos ulicy
Dni Podgórzyna – czy impreza się podobała?
 
Miej świadomość
Ranking władców Polski z dynastii Piastów
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Aktualności
Jadąc ulicą Wolności
 
Aktualności
Festiwal w Cieplicach – pokaz laserów – widok z drona!
 
Wiadomości z miasta
spotkanie online 2.10.2023
 
Aktualności
Koszulki dla piesków
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group