Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 8713
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Ostra jazda po kielichu

Poniedziałek, 23 października 2006, 0:00
Autor: TEJO
Szesnastu pijanych kierowców zatrzymała policja w trakcie minionego weekendu.

Dwóch, którzy po kielichu zasiedli za kierownicą, patrole policji złapały po pościgu. Bardzo niebezpiecznie zakończyła się akcja pod Rybnicą. Tam ścigany kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Na szczęście ani prowadzącemu, ani pasażerowi nic się nie stało. Wcześniej nie reagował na sygnały, aby się zatrzymał.
Okazało się, że kierowca miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Z kolei w Szklarskiej Porębie policjanci oraz funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego mieszkańca Podtynia. – Kierował samochodem marki Skoda w stanie nietrzeźwości (1,68 promila) i wbrew zakazowi prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego wyrokiem sądu – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W Kowarach wpadł 23-letni mieszkaniec Karpnik, który prowadził auto nie dość, że wbrew zakazowi orzeczonemu przez sąd, to jeszcze po spożyciu alkoholu (1 promil w organizmie).
Także w Kowarach policjanci z Kowar zatrzymali 21-letniego mieszkańca tej miejscowości podejrzanego o to, że kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. W czasie kontroli drogowej 21-latek posłużył się przerobionym dowodem rejestracyjnym pojazdu.
W tej samej miejscowości przy ul. Leśnej policja zatrzymała 31-letniego kowarzanina, który kierował samochodem marki Opel Vectra będąc w stanie nietrzeźwości i pomimo zakazu orzeczonego wyrokiem sądu. Kierowca miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.

2,06 promila alkoholu miał zatrzymany przez policję 44-latek z Karpacza, któremu także sąd zabronił prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group