Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 11047
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ósmoklasiści u dzieci

Niedziela, 18 października 2020, 7:02
Autor: WAC
Jelenia Góra: Ósmoklasiści u dzieci
Fot. użyczone
Spotkaniem uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 8 z przedszkolakami z Miejskiego Przedszkola nr 13 rozpoczęła się druga część akcji „Nie bądź smartzombie”, propagującej bezpieczne zachowania na przejściach dla pieszych.

Młodzież z klasy 8a z SP8 - z nauczycielką opiekunką samorządu uczniowskiego Jolantą Płonką - odwiedziła grupę starszaków w Miejskim Przedszkolu nr 13. "Prelegenci" doskonale sprawdzili się w tej roli - byli z zaciekawieniem słuchani.

Przedszkolaki z uwagą uczestniczyły w spotkaniu zadając wiele pytań - mówi przewodniczący Rady Rodziców z SP nr 8 Mariusz Synówka. - W tej grupie wiekowej jeszcze niewiele dzieci posiada smartfony, ale maluchy zadeklarowały, że będą upominać swoich rodziców, gdy zauważą niewłaściwe zachowania. Uczniowie przyjęli zaproszenie na spotkanie z kolejną grupą w tym przedszkolu. Mamy również zapytania o możliwość odwiedzin w Przedszkolu nr2 oraz w przedszkolu w Siedlęcinie.

To działanie jest kontynuacją rozpoczętej przed tygodniem akcji: "Nie bądź smartzombie!". Dzięki pomocy Pawła Oganowskiego z firmy ZNAK udało się wykonać w pobliżu czterech przejść dla pieszych w ciągu ulicy Różyckiego napisy przestrzegające przez zgubnymi skutkami zbytniego wpatrywania się w ekrany smartfonów przy przechodzeniu przez jezdnię.

Twoja reakcja na artykuł?

8
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group