Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 8616
Zalogowanych: 28
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Orkiestra serc już rozpoczęła granie

Niedziela, 14 stycznia 2018, 8:23
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 stycznia 2018, 6:39
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Orkiestra serc już rozpoczęła granie
Fot. Przemek Kaczałko
Po raz kolejny Galeria Sudecka w Jeleniej Górze gościła Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży, które jest jednym z dwóch sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście. W wigilię 26. finału na scenie w galerii handlowej było mnóstwo licytacji, występów artystycznych i animacje dla dzieci.

- To dla mnie nieodłączna część roku – wspaniałe wydarzenie, dzięki któremu możemy się wiele nauczyć – przede wszystkim pomagać, a to wzbogaca nas duchowo - wyznała wolontariuszka Julia Byszkowska, która od czterech lat aktywnie uczestniczy w organizacji WOŚP w Jeleniej Górze.

Przy okazji sobotnich zakupów można było posłuchać uczestniczki The Voice of Poland – Natalii Podwin, pokaz ratownictwa medycznego zapewnił Divemed, była też Szkoła Tańca Krzysztofa Cieślaka oraz Szkołą Muzyczna Yamaha. O atrakcje dla najmłodszych zadbały niezastąpione animatorki z Vesny, a chętni panowie mogli skorzystać z usług fryzjerskich w cenie „co łaska do puszki WOŚP.

W trakcie imprezy można było wylicytować wiele ciekawych przedmiotów, jednak te najcenniejsze przygotowano na niedzielny finał. Plac Ratuszowy, Jeleniogórskie Centrum Kultury (ul. Bankowa) i dawny poligon w okolicy ulicy Sudeckiej i Alei Solidarności – to miejsca w Jeleniej Górze, gdzie będą się odbywać liczne akcje, a o godz. 20:00 tradycyjne „światełko do nieba” w centrum miasta. Ponadto na ulicach nie zabraknie wolontariuszy z puszkami oraz terminalami płatniczymi.

Organizatorzy przyznają, że chcą pobić ubiegłoroczny rekord w naszym mieście, ale bez parcia. - Cieszymy się z każdej złotówki – podkreślają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (58)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
496
Nigdy
19%
Rzadko
41%
Czasami
26%
Często
14%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Na Śnieżce już ponad metr śniegu
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group