Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 7012
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Obrady jeleniogórskiej Rady Miejskiej jutro w Ratuszu

Poniedziałek, 27 maja 2013, 12:18
Aktualizacja: 12:31
Autor: Angela
Jelenia Góra: Obrady jeleniogórskiej Rady Miejskiej jutro w Ratuszu
Fot. Archiwum
Włączenie Bursy Szkolnej nr 4 do Zespołu Szkół Przyrodniczo–Usługowych w Jeleniej Górze, przystąpienia do planów zagospodarowania przestrzennego dla kilku obszarów miasta, zbycie udziałów w ECO Jelenia Góra czy rozpatrzenie skargi wspólnot mieszkaniowych przy ul. Kadetów na prezydenta– to główne tematy, którymi jutro (28.05) od godz. 9.00 zajmą się jeleniogórscy rajcy.

Oto pełny porządek obrad sesji:
1. Otwarcie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry.
2. Powołanie sekretarza obrad.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
4. Informacja Prezydenta Miasta Jeleniej Góry o pracy między sesjami.
5. Projekt uchwały w sprawie włączenia Bursy Szkolnej nr 4 w Jeleniej Górze do Zespołu Szkół Przyrodniczo-Usługowych w Jeleniej Górze.
6. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu w rejonie ulic: Jana Pawła II – Jana Sobieskiego – Poznańska – Obrońców Pokoju w Jeleniej Górze.
7. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych wzdłuż rzeki Bóbr i kanału Młynówka w rejonie ulicy Jana Pawła II w Jeleniej Górze.
8. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego przy ulicy Nowowiejskiej w Jeleniej Górze.
9. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu sąsiadującego z gminą Stara Kamienica, położonego w rejonie ulicy Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.
10.Projekt uchwały w sprawie wyrażenia opinii o zbyciu udziałów w ECO Jelenia Góra sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze pozostających własnością Miasta Jelenia Góra
11. Sprawy różne:
a) rozpatrzenie skargi Wspólnot Mieszkaniowych przy ul. Kadetów na Prezydenta Miasta w Jeleniej Górze / szczegółowa dokumentacja skargi do wglądu w Biurze Rady/.
12. Interpelacje, zapytania i wnioski.
13. Zakończenie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group