Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 5312
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Obrady jeleniogórskiej Rady Miejskiej jutro w Ratuszu

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 27 maja 2013, 12:18
Aktualizacja: 12:31
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Włączenie Bursy Szkolnej nr 4 do Zespołu Szkół Przyrodniczo–Usługowych w Jeleniej Górze, przystąpienia do planów zagospodarowania przestrzennego dla kilku obszarów miasta, zbycie udziałów w ECO Jelenia Góra czy rozpatrzenie skargi wspólnot mieszkaniowych przy ul. Kadetów na prezydenta– to główne tematy, którymi jutro (28.05) od godz. 9.00 zajmą się jeleniogórscy rajcy.

Oto pełny porządek obrad sesji:
1. Otwarcie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry.
2. Powołanie sekretarza obrad.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
4. Informacja Prezydenta Miasta Jeleniej Góry o pracy między sesjami.
5. Projekt uchwały w sprawie włączenia Bursy Szkolnej nr 4 w Jeleniej Górze do Zespołu Szkół Przyrodniczo-Usługowych w Jeleniej Górze.
6. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu w rejonie ulic: Jana Pawła II – Jana Sobieskiego – Poznańska – Obrońców Pokoju w Jeleniej Górze.
7. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych wzdłuż rzeki Bóbr i kanału Młynówka w rejonie ulicy Jana Pawła II w Jeleniej Górze.
8. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego przy ulicy Nowowiejskiej w Jeleniej Górze.
9. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu sąsiadującego z gminą Stara Kamienica, położonego w rejonie ulicy Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.
10.Projekt uchwały w sprawie wyrażenia opinii o zbyciu udziałów w ECO Jelenia Góra sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze pozostających własnością Miasta Jelenia Góra
11. Sprawy różne:
a) rozpatrzenie skargi Wspólnot Mieszkaniowych przy ul. Kadetów na Prezydenta Miasta w Jeleniej Górze / szczegółowa dokumentacja skargi do wglądu w Biurze Rady/.
12. Interpelacje, zapytania i wnioski.
13. Zakończenie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ 27-05-2013 13:08
Miasto sprzedało PEC ( ECO ) a teraz następny prezydent pozbywa się udziałów w spółce, która jest monopolistą w zakresie dostarczania ciepła i ciepłej wody dla całego miasta. Wstyd.
~ 27-05-2013 15:18
Ile kosztuje jednorazowy spęd tych nierobów na zdjęciu
~Stasio 27-05-2013 15:33
Znow marnowanie pieniedzy w Jeleniej Gorze . Ponad 20 radnych , w miescie o liczbie ludnosci lekko ponad 80 tysiecy . W USA , w miescie Las Vegas jest 7 radnych !!! Ciekawe jak oni to robia , ze caly Swiat wie gdzie jest Las Vegas ,dlaczego jest centrum widowisk na zywo . Ja nie jestem nawet przekonany czy ulamek procenta Polakow wie , co to jest Jelenia Gora . Moze Las Vegas nie stac na wieksza liczbe radnych a Jelenia Gore stac . Nie wiem .Bywajac raz na jakis czas w Las Vegas nie widze jakis zaniedban , brudu na ulicach czy syfu jak w Jeleniej Gorze . Moze nie wiedzialem ale nie widac tego . W Jeleniej Gorze poza istnieniem sluzb jak Straszacy Miejscy czy innych stworzonych dla pilonwania porzadnu nie ma w zasadzie nic . Szanujcie sie Jeleniogorzanie , okradaja was w bialy dzien .
~łubudubutoja 28-05-2013 3:38
Co tam śmieci ,co tam brak pracy ,ważne że Polska jest katolicka tak powiedział przed laty jakiś tam minister.
~Gość 28-05-2013 8:04
I znowu te nieroby posiedzą pogadają i nic nie uradzą konkretnego ,ja bym tych darmozjadów pogonił z łopatami na te termy cieplickie niech zasówają teraz w czynie społecznym ,że takie coś wogule dopuścili do realizacji ,sadzawka dla kaczek i to nie potrafią dokończyć w terminie ,ale jaka rada takie miasto no i ten stary tetryk Sażyński -smiechu warte teraz siwy jak goląbek a jeszcze wczoraj był kasztanowy metamorfoza chyba jakas buahahahahhahah
~@ 28-05-2013 8:10
Społeczeństwo, w którym zaledwie parę procent ludzi (nawet tych z wyższym wykształceniem) potrafi przeczytać ze zrozumieniem niezbyt trudny tekst - to nie społeczeństwo, tylko masa niewolnicza. I poziom tej głupoty rośnie w tempie zastraszającym - patrz wyżej na komentarz Łubudubu. Grunt to rzucić następną kość do obgryzania i polecą jak durni. Ponoć to oznaka wolności, taka tępota...... .......................................
~ 28-05-2013 11:24
DOLNOŚLĄZAK. Ciekaw jestem relacji fotograficznej z obrad. Szczególnie interesuje mnie, czy magistracki szef od dialogu społecznego uczestniczyć będzie w posiedzeniu. Jeżeli tak to w jakiej roli i po co?
~drugi plan 28-05-2013 11:51
Na drugim planie widać ogorzałą twarz specjalisty od bezrobocia: Wrotniewskiego. Teraz zdaje się robi jako szef radnych jeleniogórskich.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group