Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 3743
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Superliga: O zwycięstwo z aktualnymi mistrzyniami kraju

Wtorek, 18 stycznia 2011, 0:21
Aktualizacja: Czwartek, 20 stycznia 2011, 1:26
Autor: DD
Superliga: O zwycięstwo z aktualnymi mistrzyniami kraju
Fot. Robert Ignaciak
Przed zespołem KPR–u, kolejne wyzwanie. Tym razem w 15. kolejce PGNiG Superligi nasza drużyna na własnym parkiecie zmierzy się z niezwykle mocną ekipą SPR–u Lublin, która obecnie jest trzecią siłą w kraju.

W ostatnim czasie SPR spisuje się jednak poniżej oczekiwań. Przegrał trzy z ostatnich czterech spotkań. KPR w sobotnim meczu ze Startem Elbląg pokazał, że u siebie potrafi walczyć do końca i grać o zwycięstwo z najlepszymi. W tym właśnie szansę na korzystny rezultat, widzi nasza zawodniczka Marta DąbrowskaSPR to silny zespół, z aspiracjami do mistrzowskiego tytułu, jednak w ostatnim czasie słabiej radzą sobie w meczach wyjazdowych. Postaramy się odwdzięczyć naszym kibicom za wspaniały doping, który motywuje nas do walki i pokazuje, że mamy dla kogo grać i starać się o jak najlepsze wyniki.

Miejmy nadzieję, że i w tym spotkaniu jeleniogórzanki pokażą, że potrafią powalczyć z najlepszymi i zapewnią wszystkim obecnym na meczu duże emocje. Na spotkanie pomiędzy KPR-em Jelenia Góra, a SPR-em Lublin zapraszamy w środę 19 stycznia o 17.00 do hali przy ul. Złotniczej.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group