Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6766
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

: Nowe studia dla nauczycieli

Środa, 30 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 0:21
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Jeszcze w tym roku Centrum Edukacji Nauczycielskiej ogłosi nabór na studia podyplomowe przygotowujące do roli szkolnego doradcy zawodowego. Z oferty będzie mogło skorzystać ponad 250 pedagogów z Dolnego Śląska.

- To bardzo atrakcyjna propozycja - przyznaje Alina Kupczak, nauczycielka geografii w Gimnazjum nr 27 przy ul. Czeskiej, prowadząca także lekcje z zakresu doradztwa zawodowego. - Do tej pory za takie studia trzeba było zapłacić nawet 3000 zł.
Nowa bezpłatna oferta jest możliwa m.in. dzięki pieniądzom z Europejskiego Funduszu Socjalnego. - Do przetargu wystartowaliśmy razem z Uniwersytetem Opolskim. Wspólnie zwyciężyliśmy w obu regionach - mówi dr Leszek Ryk z CEN-u. - Teraz czekamy na podpisanie umowy. To kwestia kilku najbliższych tygodni. Kiedy tylko to nastąpi, ogłosimy nabór.

Podania będą mogli złożyć wszyscy dolnośląscy nauczyciele zatrudnieni w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych - absolwenci studiów wyższych zawodowych lub magisterskich, mający przygotowanie pedagogiczne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group