Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7163
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Niepotrzebne czekanie

Środa, 11 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 18:32
Autor: Radio BRW
Zamieszanie z wydawaniem wędlin dla najuboższych. Wałbrzyszanie przychodzą do punktu wydawania żywności przy ul. Rycerskiej już nad ranem, by otrzymać dary.

Po kilku godzinach okazuje się, że żywność nie będzie wydawana. Dlaczego? Naczelnik wydziału zarządzania kryzysowego starostwa powiatowego, Zygmunt Pala wyjaśnia, że informacje o tym, czy do Wałbrzycha dotrą dary, oczekiwane są codziennie pomiędzy 8.00 a 9.00 rano. Zapewnia, że kiedy tylko taka wiadomość się pojawi, wałbrzyszanie będą o wydawaniu żywności informowani poprzez telewizję, radio i prasę.

Wszystkie inne, przenoszone pocztą pantoflową informacje, wprowadzają tylko niepotrzebne zamieszanie. O terminie wydawania darów będziemy informować także na antenie Radia BRW.

Rozdawane wędliny pochodzą z firmy Constar. Zostały wycofane ze sprzedaży po tym, jak media poinformowały o odświeżaniu przeterminowanych wyrobów w tym zakładzie. Powiatowy lekarz weterynarii, Andrzej Bielarczyk zapewnia jednak, że rozdawane wędliny są świeże i nadają się do spożycia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group