Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5921
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Niebieska taksówka

Niedziela, 25 stycznia 2009, 15:53
Aktualizacja: 17:37
Autor: Marcin Kaszuba Lwówek Śląski Net
REGION: Niebieska taksówka
Fot. Archiwum
Policyjny radiowóz, który przez ponad pół godziny stał na postoju taksówek przy poczcie w Lwówku, zwrócił uwagę kierowców i klienta urzędu.

Mieszkaniec Lwówka, który na e-mail wysłał nam zdjęcia pojazdu, nie może się nadziwić dlaczego w sobotę ponad pół godziny (po godzinie 13), radiowóz stał na miejscu zarezerwowanym dla taksówek. – Może musiał. Ale dlaczego policjanci ponad pół godziny rozmawiali z pasażerem zaparkowanego samochodu, uśmiechając się żartowali i tak stali… przeszło trzydzieści minut – pyta lwówczanin.

Zapytaliśmy kierowców taksówek korzystających z postoju pokazując wydrukowane zdjęcie. – Nikt nie zwróci uwagę policji, ale ciekawi mnie, ile wynosi mandat karny za zaparkowanie pojazdu w miejscu przeznaczonym tylko dla taxi – mówi jeden z nich. – Druga strona ulicy była pusta. Można było tam zaparkować, może policja sama wypisze sobie mandat? Jeśli zaparkowałbym na tzw kopercie, miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych dostałbym 500 zł kary i kilka punktów karnych. Parkowanie na miejscu przeznaczonym dla taksówek też może skończyć się mandatem – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group