Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6044
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nagroda IDOL 2019 dla Radia KSON

Sobota, 12 października 2019, 12:03
Aktualizacja: Wtorek, 15 października 2019, 10:07
Autor: KSON
Jelenia Góra: Nagroda IDOL 2019 dla Radia KSON
Fot. Uzyczone/Archiwum KSON
We Wrocławiu odbył się piknik integracyjny w ramach projektu "Reha for the blind in Poland". Wydarzenie odbyło się pod patronatem Radia KSON, które reprezentował Krystian Witkowski oraz Rafał Kondraciuk – prowadzący piknik.

Była to niecodzienna okazja do spotkania się wielu środowisk wspierających osoby niewidome i niedowidzące, wśród nich nie zabrakło organizacji pozarządowych, przedstawicieli instytucji publicznych oraz specjalistów na co dzień wspierających osoby z dysfunkcją wzroku. Na scenie zaprezentowali się niewidomi i niedowidzący artyści.

Tego samego dnia we wrocławskim Klubie "Proza" odbyła się Gala Finałowa regionalnego konkursu Idol 2019 organizowanego przez Fundację "Szansa dla Niewidomych" w ramach "Reha for the blind in Poland". W kategorii „Media województwa dolnośląskiego 2019” pierwsze miejsce otrzymało Radio KSON działające przy Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych. Również pierwsze miejsce w kategorii „Idol Środowiska województwa dolnośląskiego 2019” otrzymał Rafał Kondraciuk, który na co dzień angażuje się w propagowanie sportu osób z niepełnosprawnościami, technicznie wspiera organizatorów zawodów sportowych podejmując się roli prowadzącego, jak również na co dzień pracuje w redakcji Radia KSON.

To ogromne wyróżnienie dla redakcyjnego zespołu Radia KSON, które działa dopiero rok, a już wyraźnie zaistniało w środowisku osób z niepełnosprawnościami.

Internetowe Radio można słuchać przez Internet korzystając ze strony www.radiokson.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

5
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group