Zalogowanych: 15

Jelenia Góra: Nadal bez przełamania

Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 23:04
Aktualizacja: 23:19
Juniorki MKS–u MOS Karkonoszy nadal nie posmakowały zwycięstwa w tym sezonie. W niedzielnym starciu z Chrobrym Głogów podopieczne Jerzego Gadzimskiego przegrały na własnym parkiecie 49:68.

Początek meczu mógł napawać miejscowych kibiców optymizmem, bowiem jeleniogórzanki szybko wypracowały sobie prowadzenie 7:1. W kolejnych minutach do głosu doszły przyjezdne i na minutę przed końcem był już remis 9:9, a po pierwszej odsłonie MKS MOS prowadził 11:9. W drugiej kwarcie ponownie Karkonoszki odskoczyły - w 14. minucie było 19:11, ale jeszcze przed przerwą głogowianki przejęły inicjatywę. Najpierw przyjezdne zdobyły 11 punktów z rzędu (19:22), a następnie od 22:24 odskoczyły na 22:31.

Po zmianie stron powiększała się różnica pomiędzy zespołami i przed decydującą kwartą było już 30:48. Ostatnia "ćwiartka" była już wyrównana i mecz zakończył się wynikiem 49:68. W tabeli ligi juniorek MKS MOS zajmuje ostatnie miejsce (komplet 7 porażek), zaś Chrobry plasuje się na 3. pozycji (3 zwycięstwa, 5 porażek).

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - MKS Basket Chrobry Głogów 49:68 (11:9, 11:22, 8:17, 19:20)
Karkonosze: Wałęska 18, Rybkiewicz 14, Ranecka 7, Szpila 6, Krzykowska 3, Binek 1, Podroużek, Liszcz, Kuryłowicz, Działa.
Chrobry: Górna 17, Michalczuk 16, Kosturkiewicz 11, Downar 8, Prokop 6, Lazarska 4, Leszczyńska 4, Kobylarz 2, Zibrow, Czerniawska, Miler.