Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4377
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na Wrocławskiej droga przez mękę

Czwartek, 20 sierpnia 2015, 20:51
Aktualizacja: Piątek, 21 sierpnia 2015, 15:57
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Na Wrocławskiej droga przez mękę
Fot. Jaromir Kurzeja
W miniony weekend kierowcy wyjeżdżający z Jeleniej Góry w kierunku Wrocławia musieli uzbroić się w niebywałą cierpliwość. Powodem nie był żaden wypadek, a roboty drogowe i sygnalizacja świetlna nie dostosowana do panujących warunków na drodze.

Oczekiwanie na wyjazd z Maciejowej (ul. Wrocławska) od strony Alei Solidarności wynosiło 40-60 minut. W przeciwną stronę ruch odbywał się stosunkowo płynnie. - Sprawniej by poszło, gdyby ruchem kierowali policjanci lub ktoś od wykonawcy robót drogowych – piszą do nasz Czytelnicy.

Dodatkowo zmotoryzowani zgłaszają zastrzeżenia co do jakości prowadzonych prac. - Komfort jazdy po zakończeniu robót będzie gorszy, niż przed rozpoczęciem prac – uważają.

Jak odpowiada rzecznik Urzędu Miasta Cezariusz Wiklik, planowy termin zakończenia prac na ulicy Wrocławskiej to 23 września.

- Oczywiście, prace są poddawane bieżącym kontrolom ze strony inwestora, zgodnie z procedurą każdej takiej inwestycji czy remontu. Trudno jest odgadnąć, dlaczego "kierowcy skarżą się na to, że komfort jazdy tą ulicą
po zakończeniu remontu będzie gorszy, niż przed rozpoczęciem prac", bo trudno jest dyskutować z przeczuciami – stwierdził Cezariusz Wiklik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
633
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group