Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9702
Zalogowanych: 60
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na królewskim balu z Martiolką i Gosiejką

Niedziela, 11 lutego 2024, 16:24
Aktualizacja: 16:25
Autor: Manu
Jelenia Góra: Na królewskim balu z Martiolką i Gosiejką
Fot. Filip Tkacz
W ramach Niedzielnych Poranków Muzycznych (11 lutego) w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze wszystkie dzieci zostały zaproszone na bal do królewskiego świata. Niektórzy uczestnicy wydarzenia przyszli ubrani w królewskie stroje, a nawet z koroną na głowie.

Na zaproszenie odpowiedzieli liczni królowie i królowe, książęta i księżniczki. A wszyscy zaproszeni goście bardzo chętnie wzięli udział w muzycznych niespodziankach. Maluchy gościły na zamku króla Karola, gdzie zaplanowano uroczysty bal. Ale w okolicy fortecy podobno kręcił się... smok.

– Czy naprawdę smok jest aż tak groźny, jak się wydaje? A może to tylko pozory? Na te i inne pytania szybko odszukano odpowiedzi dzięki pomocy Martiolki (Marty Sowińskiej) i Gosiejki (Małgorzaty Osiej–Gadziny), czyli niezastąpionych prowadzących cykliczne poranki.

Podczas muzycznego spotkania dzieci zapoznały się z królewską etykietą i podstawami sztuki rycerskiej, a także zajrzały do królewskiej kuchni.

Wszyscy zaproszeni goście bawili się wyśmienicie, królewski bal na pewno zostanie w ich pamięci na długo!

Twoja reakcja na artykuł?

13
81%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
19%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o spożywaniu alkoholu na studniówkach?

Oddanych
głosów
202
Wypada, żeby był całkowicie zabroniony
50%
Powinien być dozwolony - w zabawie uczestniczą pełnoletnie osoby
50%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego boimy się spalania śmieci?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Dziwiszów – pałac na górskim grzbiecie
 
Aktualności
Nowe sale terapeutyczne od Rotary Club
 
Aktualności
Maturzyści tańczyli poloneza
 
112
Zadyma i strzelanina pod marketem. 34–latek oskarżony
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group