Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7888
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mud Party za nami! Off–road'owcy wrócą za rok?

Poniedziałek, 7 lipca 2014, 8:47
Aktualizacja: Wtorek, 8 lipca 2014, 8:03
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Mud Party za nami! Off–road'owcy wrócą za rok?
Fot. Tomasz Raczyński
Zakończyła się druga edycja Mud Party – rajdu terenówek i quadów bezdrożami Jeleniej Góry i okolic. W niedzielę wręczano puchary i rozlosowano nagrody wśród uczestników. Ze strony organizatora imprezy (Jeep–survival) i władz miasta Jeleniej Góry jest wola dalszej współpracy i powrotu za rok.

Jak oceniają tereny w Jeleniej Górze i okolicach organizatorzy Mud Party i uczestnicy? - Tereny najlepsze w Polsce! Podobały się bardzo zawodnikom klasy extreme, jak i adventure. Jak zapowiada Andrzej Wójcik z Jeep-survival następne edycje będą jeszcze lepsze. - Nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi. Z każdej imprezy trzeba wyciągać wnioski. Wiceprezydent zadeklarował, że zaprasza nas na następną edycję do Jeleniej Góry. My chcemy, bo tereny są piękne, dużo ludzi nam pomaga i mam nadzieję, że tyle samo będzie nam pomagać przy trzeciej edycji Mud Party - stwierdził organizator błotnej imprezy.

Zarówno Miasto, jak i organizator są zadowoleni ze współpracy: - Tereny zostały przeznaczone na ten cel przez Miasto i prywatnych właścicieli, żeby zamiast jeździć po lasach i polach, mogli jeździć po terenach wyznaczonych jak przy ul. Lubańskiej, na poligonie, czy "Rakownicy" - powiedział Jerzy Łużniak, który powiedział, że tereny na "Rakownicy" i przy Lubańskiej zostaną na stałe przeznaczone dla off-road'owców. - W Jeleniej Górze wiele osób uprawia sport na quadach, czy samochodach terenowych. Zamiast jeździć po polach i lasach, lepiej niech trenują na terenach przystosowanych - dodał wiceprezydent Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group