Piątek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 6752
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Most między starym a nowym. „New Tango Bridge” zagrało pod Ratuszem

Niedziela, 21 sierpnia 2011, 9:21
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 7:26
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Most między starym a nowym. „New Tango Bridge” zagrało pod Ratuszem
Fot. Petr
Wczoraj, 20 sierpnia na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbył się koncert „New Tango Bridge” z udziałem Katarzyny Jamróz. Jak było? Dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja, słowem – „popłynięto z tangiem” na całego.

Wczorajszy koncert „New Tango Bridge” z udziałem Katarzyny Jamróz, który miał miejsce na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze był ostatnim z przedsięwzięć zorganizowanych w ramach projektu „Popłyń z Tangiem”, przygotowanego przez Jeleniogórskie Centrum Kultury i Miasto Jelenia Góra. Ostatnim w stolicy Karkonoszy, albowiem jeszcze dzisiaj o godzinie 16.00 w e.V. Steinhaus w Bautzen wystąpi „Ariel Ramirez Tango Quartet”.

A jak wypadli „New Tango Bridge” i Katarzyna Jamróz? Bez wątpienia, ich koncert był jednym z najciekawszych w projekcie „Popłyń z Tangiem”, na który w tym roku prócz muzyki na żywo złożyły się również pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych, warsztaty i pokazy tańca, a także „wieczory z tangiem” w jego najróżniejszych odmianach od de salon, przez milongę, do tanga nuevo.

– To był naprawdę nastrojowy i piękny koncert. Świetne aranżacje i wykonanie muzyczne, co więcej pary tańczące na scenie tango hiszpańskie i argentyńskie. Było wspaniale; podobali mi się zarówno tańczący profesjonaliści, jak i amatorzy, którzy też pokazali klasę. „New Tango Bridge”, Katarzyna Jamróz plus pokazy tańca. I wyszedł most między starym a nowym. Liczę na to, że będzie więcej imprez takich jak „Popłyń z Tangiem” – podsumowuje Tomasz Kolęda, jeden z uczestników.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group