Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 6591
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA REGION: Mokra trauma dla spokojnych ludzi

Poniedziałek, 5 kwietnia 2010, 8:05
Aktualizacja: 8:05
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA REGION: Mokra trauma dla spokojnych ludzi
Fot. TEJO
Wielkanocna tradycja lanego poniedziałku przekształca się na ulicach naszych miast w rozpasanie hord młodych ludzi, którzy z wiadrami pełnymi wody polują na ludzi niekoniecznie zainteresowanych.

W tym roku śmigus dyngus jest zapewniony z… chmur. Synoptycy zapowiadają bowiem okresowe opady deszczu i niezbyt wysoką temperaturę. Jednak z pewnością nie zabraknie „świętujących” tradycję lanego poniedziałku w sposób daleki od norm przyzwoitości.

Wzmożone patrolowanie okolic kościołów i sklepów oraz przystanków autobusowych zapowiadają policjanci. Przypominają jednocześnie, że obfity i niechciany śmigus dyngus może zostać potraktowany jako wyczyn chuligański, za który grozi odpowiedzialność karna.

Za zbyt gorliwe przestrzeganie tradycji osoby oblane, które – wskutek „prysznica” – uznają, że poniosły straty materialne, mogą dochodzić swoich racji w sądzie. Warto wiedzieć, że wyrzucony z wysokiej kondygnacji bloku woreczek z wodą (takie „formy” śmigusa dyngusa to też standard) może spowodować poważne obrażenia u dosięgniętego taką „bombą”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1401
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group