Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 8756
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głogów: Młodziczki KS Wichoś awansowały do MP

Poniedziałek, 23 lutego 2015, 21:24
Aktualizacja: 21:27
Autor: MDvR
Głogów: Młodziczki KS Wichoś awansowały do MP
Fot. archiwum
Na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek dolnośląsko–lubuskiej ligi młodziczek, koszykarki KS Wichoś Jelenia Góra będą reprezentowały nasze miasto i województwo w mistrzostwach Polski U–14. Sprawiły to ostatnie dwa zwycięstwa z Basketem Zgorzelec 76:52 oraz z MKS–em Basket Chrobry Głogów 34:29.

Szczególnie to niedzielne spotkanie w Głogowie rozgrywało się o wielką stawkę bowiem miejscowe miały szansę doścignięcia Wichosiek. Po meczu Rafał Sroka powiedział: - Już zebranie 10 zdrowych dziewcząt w okresie licznych zachorowań było dużym wyzwaniem, dlatego dziękuję wszystkim tym rodzicom, którzy rozumieli powagę sytuacji. W młodziczkach musi być 10 zawodniczek (przy 9 jest walkower!), dlatego bardzo ucieszyłem się, że wszystkie zjawiły się na zbiórce. Sam mecz przebiegał początkowo pod dyktando miejscowych. W ostatniej kwarcie rzut z nieprawdopodobnie trudnej pozycji wykonała Jagoda Maląg, co załamało nasze przeciwniczki. Niestety graliśmy osłabieni brakiem 3 podstawowych zawodniczek. Cieszę się z awansu do rozgrywek o mistrzostwo Polski, ale najpierw przed nami cztery mecze ligowe.

Punkty: Jagoda Maląg 15, Natalia Piwko 6, Katarzyna Davidson 8, Żaneta Grzegorz 2, Anna Davidson 2, Oliwia Rydlikowska 1, Laura Mieszawska, Zuzanna Michałek, Klaudia Soćko, Natalia Wojtowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group