Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 3774
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Mikołaj nie zapomniał o Goduszynie

Poniedziałek, 12 grudnia 2011, 9:48
Aktualizacja: 9:52
Autor: Robert Obaz
JELENIA GÓRA: Mikołaj nie zapomniał o Goduszynie
Fot. Organizatorzy
Już po raz drugi Stowarzyszenie Goduszyn wraz z rodzicami zorganizowało zabawę™ mikołajkową… dla najmłodszych mieszkańców tej części Jeleniej Góry.

Radości było co niemiara, o czym świadczy uśmiech tych, dla których impreza została przygotowana. Dzięki uprzejmości Michała Łojewskiego, który udostępnił salę, pomocy Wojciecha Chadży, dzięki któremu dzieci mogły bezpiecznie dojechać i wparciu Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w Jeleniej Górze, mieszkańcy Goduszyna, jednej z najpiękniejszych dzielnic Jeleniej Góry, zapewnili niezapomnianą…zabawę™ dzieciom.

Konkursy, występ czarodzieja, prezentacja ozdób choinkowych wykonanych przez najmłodszych i oczywiście wizyta Mikołaja, który szczodrze rozdawał prezenty uczestnikom, to wszystko towarzyszyło trzygodzinnej zabawie. Dzieci miały okazję™ wspólnie pośpiewać‡ i potańczyć, jak również zaprezentować‡ swoje talenty.

W zabawie uczestniczyli także rodzice, dziadkowie, oraz młodzież z Goduszyna, która zawsze chętnie i czynnie włącza się™ w organizacje różnych imprez. Takie spotkania, w których uczestniczą… mieszkańcy i przyjaciele przyczyniają się do budowania wspólnot. Jesteśmy przekonani, że za rok Mikołaj znów zawita do najmłodszych mieszkańców Goduszyna i wspólnie będą… się™ bawić‡ przynajmniej tak dobrze jak w tym roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group