Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 2448
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/ Jagniątków: Mieszkańcy Narciarskiej w końcu doczekali się remontu ulicy

Niedziela, 22 czerwca 2014, 8:40
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 czerwca 2014, 7:49
Autor: Angela
Jelenia Góra/ Jagniątków: Mieszkańcy Narciarskiej w końcu doczekali się remontu ulicy
Fot. Archiwum
Wyłoniono wykonawcę remontu od lat zapomnianej ulicy Narciarskiej w Jagniątkowie. Przetarg wygrało Kółko Rolnicze Siedlęcin, które było jedynym oferentem. Prace mają się tu rozpocząć na dniach, a zakończyć na początku października br.

Remont ul. Narciarskiej, która jest najwyżej położoną drogą w Jeleniej Górze oraz prowadzi do Karkonoskiego Parku Narodowego, zaplanowany był w budżecie miasta na 2012 r. Do tej pory jednak cały czas brakowało pieniędzy na realizację.

– Wówczas radni przegłosowali wniosek i go zatwierdzili, ale prezydent Marcin Zawiła przeniósł pieniądze przeznaczone na remont nawierzchni ul. Narciarskiej na usuwanie szkód powodziowych w Maciejowej, kiedy runął most na ul. Wrocławskiej. Co znaczące w tym samym czasie, przez ulewne deszcze, została zniszczona jeszcze bardziej ul. Narciarska – mówił we wrześniu minionego roku Józef Gajewski.

W końcu się jednak udało. Prace rusza na dniach, a ulica Narciarska będzie miała przede wszystkim nową nawierzchnię od skrzyżowania z ulicą Michałowicką po granicę lasu. Wykonawca zrobi też odwodnienie i nowe oświetlenie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group