Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 7355
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mieszkańcy: kiedy poprawią ciśnienie wody w kranach?

Czwartek, 13 listopada 2014, 8:14
Aktualizacja: 8:17
Autor: Angela
Jelenia Góra: Mieszkańcy: kiedy poprawią ciśnienie wody w kranach?
Fot. Archiwum
– Od pół roku na naszej ulicy ciśnienie wody w kranach jest tak niskie, że nie możemy normalnie funkcjonować – skarży się Krzysztof Myćka z ul. Wołkowa w Jeleniej Górze. – Wielokrotnie zgłaszaliśmy to spółce Wodnik, ale nic z tym problemem nie zrobiono. Nigdy nie wiemy, czy danego dnia będziemy mogli zrobić pranie i włączyć zmywarkę, czy nie. Kiedy nasz koszmar się skończy? – pytają mieszkańcy.

Zdaniem Krzysztofa Myćki, ciśnienie wody w kranach na ul. Wołkowa spada niemal do zera nawet 6-7 razy w miesiącu. – Problem mają przede wszystkim mieszkańcy wyżej usytuowanych domków – mówi jeleniogórzanin. – Wielokrotnie zgłaszałem problem do spółki Wodnik. Ostatnio usłyszałem, że zepsuło się jakieś drogie urządzenie, ale niebawem zostanie kupione nowe. Minęły kolejne tygodnie, a problem jak był, tak jest – dodaje mieszkaniec ul. Wołkowa.

Zbigniew Rzońca, rzecznik prasowy spółki Wodnik wyjaśnia, że nikt nie zbagatelizował problemu, ale potrzebny był czas do jego zbadania. – Spółka Wodnik podjęła decyzję, że jeszcze w tym roku wymienione zostaną pompy w hydroforni przy ul. Nowowiejskiej w Jeleniej Górze, a w przyszłym roku wykonana zostanie duża inwestycja modernizacji całej hydroforni. Obecnie to zadanie już zostało wpisane do budżetu spółki Wodnik. Przepraszamy mieszkańców za utrudnienia, ale nic nie da się tu przyspieszyć, czy zrobić natychmiast – dodaje Zbigniew Rzońca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group