Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 5754
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra-Cieplice: Michał Szpak porwał cieplicką publiczność

Środa, 2 maja 2012, 11:09
Aktualizacja: 11:16
Autor: Agrafka
Jelenia Góra-Cieplice: Michał Szpak porwał cieplicką publiczność
Fot. Agrafkal
Koncert Michała Szpaka przyciągnął wczoraj na Plac Piastowski w Cieplicach wielu jego fanów i nie tylko. Przed koncertem oficjalnie została otwarta 39 Wiosna Cieplicka, która potrwa do końca maja. Michał Szpak zaprezentował podczas koncertu utwory ze swojej Epki „XI” tj. „Pretty Baby”, „Rewolucja”, „Po niebo”, „Muszę biec” i „Sensualny”, a także covery m.in. Czesława Niemena. Młody artysta zachwycał publikę nie tylko swoim mocnym głosem, ale także oryginalnym ubiorem.

- Sam wybieram sobie strój. Chodzę po butikach i wymyślam swoją stylizację, czasami również współpracuję z polskimi projektantami mody. Staramy się dojść do konsensusu, by wszystko było zgrabne i powabne. Od dziecka nosiłem dużo bransoletek, bez nich czuję się jakbym nie miał rąk – powiedział Michał Szpak.
Piosenkarz ma na swoim koncie Epkę „XI” i planuje wydać płytę. – Mam nadzieję, że nowy krążek ukaże się już na jesień, ale to się jeszcze okaże. Z pewnością będzie to żywa, rockendrolowa muzyka, z mniejszą ilością syntezatorów i elektroniki – mówił Michał Szpak.

Mimo wielkiego sukcesu, jaki odniósł dzięki programowi muzycznemu X-Factor, artysta nie czuje się gwiazdą. – Dobrze jest mi z popularnością, uważam też, że artystą jest każdy człowiek, jednak musi to w sobie odkryć. Miarą jest to, co sie tworzy i kreatywność. Wiele osób postrzega mnie jako człowieka nieskromnego, ekspansywnego i ekscentrycznego, jednak nie znają mnie do końca. Na scenie muszę być energiczny, żeby poruszyć publiczność. Ludzie czasem mówią – Boże, dlaczego on tak pajacuje, a ja nie mam zamiaru rezygnować z siebie, tylko dlatego, że połowa Polaków nie jest w stanie mnie zaakceptować, bo jestem zbyt optymistycznie nastawiony do życia i cieszę się każdą drobnostką – dodał.

Na Placu Piastowskim zebrało się wczoraj wiele osób, zarówno fanów Michała Szpaka, jak i ludzi ciekawych, co artysta z programu telewizyjnego ma do zaprezentowania. – Byłam bardzo mile zaskoczona występem Szpaka, który tworzy niesamowite show sceniczne i przekazuje publiczności bardzo pozytywną energię. Czekam na jego kolejne, autorskie utwory – powiedziała Basia z Cieplic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (53) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group