Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7482
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Metafora w MDK rozwija u młodych teatralne pasje

Wtorek, 1 kwietnia 2014, 8:29
Aktualizacja: Środa, 2 kwietnia 2014, 7:41
Autor: Roksana Chadaj
Jelenia Góra: Metafora w MDK rozwija u młodych teatralne pasje
Fot. Roksana Chadaj
W jeleniogórskim Młodzieżowym Domu Kultury, pod opieką Krzysztofa Zwolińskiego, działa pracownia teatralna Metafora. Młodzież może tu spełniać swoje marzenia i grać na prawdziwej scenie. Występy i sukcesy są powodem do dumy.

- Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 1630 do 1800. Mile widziani są nowi uczniowie chętni do brania udziału w takich warsztatach. Nie ma ograniczonego terminu naboru. Jeśli jest chętne jakieś dziecko to serdecznie zapraszamy. Są to chwile, które poprzez zabawę wiele nauczą i poszerzą horyzonty. Otwórzmy się dla naszych wrażliwych, artystycznych dusz - mówi Krzysztof Zwoliński.

- Chodzę na warsztaty teatralne już od roku, ponieważ lubię teatr i ciekawi mnie aktorski świat. Na zajęciach jest bardzo miła atmosfera , rozwijam tu swoje pasje oraz mogę poznać wiele ciekawych osób, z którymi dzielę się swoimi zainteresowaniami – opowiada Monika Załupska

- To miłe oderwanie od rzeczywistości i szkolnych obowiązków. Dzięki takim zajęciom rozwijam swój talent aktorski. Sprawia mi to ogromną radość i nie przeszkadzają w tym dojazdy, a jestem ze Szklarskiej Poręby - mówi Gabriel, uczestnik warsztatów od dwóch lat.

Adam Zwoliński w tym kole teatralnym jest już od sześciu lat! - Zajęcia są ciekawe. Lubię przygotowywać spektakl i uczyć się nowych ról. Panuje tu miła atmosfera. Mogę z innymi podzielić się moim światem, którym jest aktorstwo – podkreśla.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
44
Coraz lepiej
18%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
34%
Nie najlepiej
27%
Wciąż fatalnie
20%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group