• Piątek, 13 grudnia 2019
  • Godz. 0:29
  • Imieniny: Łucji, Otylii
  • Czytających: 5949
  • Zalogowanych: 9
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Marta Olchówka Miss Karkonoskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 10 maja 2017, 19:52
Aktualizacja: Czwartek, 11 maja 2017, 12:54
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Dzisiaj (10.05) w auli rektoratu Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze odbyła się gala Miss Karkonoskiej, w której o tytuł najpiękniejszej ubiegało się pięć kandydatek. Decyzją jury na ogólnopolski konkurs piękności PWSZ do Włocławka pojedzie Marta Olchówka – studentka dietetyki.

Jedną z kandydatek była ubiegłoroczna Miss Karkonoskiej, która tym razem wykazała się m.in. umiejętnościami kulinarnymi oraz jazdą na monocyklu. - Stres jest coraz większy, bo bronię tytułu. Rywalki są piękne – przyznała Katarzyna Witlib. W trakcie zdrowej rywalizacji można było się przekonać o zdolnościach wokalnych, tanecznych, kulinarnych czy językowych kandydatek. Ponadto jednym z zadań było zaprezentowanie się w stroju odnoszącym się do kierunku jaki studiują.

Jak się okazało, uznanie jury w składzie Tadeusz Lewandowski, Agnieszka Wieczysty i Jacek Sałaputa uznało za najpiękniejszą Marta Olchówkę. Zwyciężczyni nie kryła zaskoczenia, ale i radości. - Fajna przygoda, bardzo dobrze zorganizowane wybory – polecam każdemu – powiedziała Marta Olchówka, która przed wyjazdem na wybory Miss Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych do Włocławka planuje treningi i specjalną dietę, aby wypaść jak najlepiej. O sobie mówi, że swoje plany wiąże z żywieniem ludzi, ale chce też zrobić kursy fitnessu.

Koronę Miss Publiczności (głosowali zgromadzeni w auli KPSW) założyła Paulina Ostrówka, studentka III roku pielęgniarstwa. - Impreza bardzo dobrze zorganizowana, w porównaniu do zeszłego roku było świetnie. Wolałam nie myśleć czy wygram, czy nie, bo po tym byłabym rozczarowana, więc cieszę się, że mam taki tytuł jaki mam – wyznała pasjonatka motoryzacji.

Jeszcze przed galą – od kilku dni trwało głosowanie na profilu samorządu studenckiego na Miss Internautów. Najwięcej polubień uzyskała Coralie Andreani – studentka II roku fizjoterapii, która pochodzi z Francji, gdzie mieszkała do 18. roku życia. - Chciałam studiować za granicą, poznawać nowe kultury, a moja mama jest z Polski, więc miałam szansę tutaj wyjechać – opowiedziała o swoim przyjeździe do Jeleniej Góry Coralie Andreani, która w czasie konkursów wykazała się m.in. znajomością czterech języków. Jak mówiła, start w wyborach to było jedno z jej wyzwań na 2017 rok.

Przewodniczący samorządu studenckiego dziękował kolegom i koleżankom oraz władzom uczelni i sponsorom za pomoc przy organizacji drugich wyborów Miss KPSW. - Widoczny jest duży progres, nauczyliśmy się na wielu błędach i w tym roku wypadło to naprawdę bardzo fanie – ocenił przebieg konkursu Kornel Musiał, który w środowisku studenckim znany jest ze słabości do pielęgniarek, więc głosował na Paulinę Ostrówkę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~Panna_Nikt 10-05-2017 22:33
kto wam robi te zdjęcia? przypadkowa osoba ze smartfonem?
~ 10-05-2017 22:48
A co ?
~Mieciuuu 11-05-2017 7:00
Ale bida na tym kolegium
~mis 11-05-2017 7:48
fajne naturalne mlode dziewczyny pewnie dobrze sie bawily a oto chodzi
~Krzychu 11-05-2017 8:27
Odjazdowa impreza z pięknymi studentkami! Młodość się musi wyszaleć a starość .............niech pisze złośliwe komentarze! Więcej takich szalonych imprez!!!
~ 11-05-2017 8:55
Pozostaje mieć nadzieje, że te faktycznie najpiękniejsze mają trochę oleju w głowie i nie brały udział w tej imprezie. Bo jeśli to rzeczywiście są najładniejsze studentki w JG, to straszna bida z nędzą. Chyba naprawdę wszystkie stąd wyjechały. Może Ukrainki podniosłyby poziom, gdyby startowały.
~goscie goscie 16-05-2017 10:55
a tej miss to zapomnieli zrobić zdjęcie?? zdrowie pięknych pań, może jeszcze przyjdą :P
~miis 17-05-2017 16:22
Straszna bida na tym Kolegium, całe szczęście, że zeszłoroczna nie wygrała

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group