Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 15664
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Market (jednak) przyjmie zwrot towaru

Piątek, 3 listopada 2017, 11:33
Autor: WAC
Jelenia Góra: Market (jednak) przyjmie zwrot towaru
Fot. Użyczone
Z prośbą o interwencję w sprawie odmowy przyjęcia zwrotu towaru przez market sieci Leroy Merlin w Jeleniej Górze zwrócił się do redakcji nasz Czytelnik pan Zbigniew, który kupił 25 października kratkę wentylacyjną (cena 14,99 zł). Gdy dotarł do domu okazało, że kołnierz kratki nie pasuje do otworu i chciał ją zwrócić…

W sklepie powiedziano mu jednak, że choć produkt nie nosił żadnych oznak używania to ze względu, że miał rozerwane opakowanie (był zapakowany w worek foliowy) nie otrzyma zwrotu pieniędzy. - Tu nie chodzi o pieniądze, ale o zasadę - mówi pan Zbigniew. - W jaki sposób miałem sprawdzić, czy kołnierz pasuje nie otwierając worka? Czy takie produkty nie mogłyby być pakowane w pudełka lub w inny sposób umożliwiający ponowne zamknięcie opakowania? – pyta.

- Każda uwaga jest dla nas niezwykle cenna i traktujemy ją indywidualnie - mówi Natalia Dydyńska, specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej w Leroy Merlin. - Odnosząc się do tej konkretnej sytuacji pragniemy wyjaśnić, iż w sklepach naszej sieci gwarantujemy klientom możliwość bezterminowego zwrotu towaru w dowolnie wybranym sklepie – gdy towar jest nowy, nieużywany, w nieuszkodzonym opakowaniu i pełnowartościowy. Postępowanie reklamacyjne dotyczy natomiast towaru posiadającego wady lub gdy nie ma on właściwości deklarowanych przez producenta. Z opisanego przypadku wnioskujemy, że sprawa dotyczyła niewłaściwie dobranej kratki wentylacyjnej, zatem towar nie był wadliwy, a po uszkodzeniu opakowania - nie spełniał także warunku uprawniającego do jego zwrotu w ramach regulaminu bezterminowego zwrotu towaru. Rozumiemy jednak rozgoryczenie Klienta, dlatego Dyrektor Sklepu Leroy Merlin w Jeleniej Górze podjął decyzję o uznaniu zwrotu towaru i zaprasza klienta na spotkanie w naszym sklepie – dodała Natalia Dydyńska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
377
Jest nowy
8%
1-5 lat
13%
5-10 lat
19%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group