Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 6898
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mania dała czadu!

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 7 października 2006, 0:00
Autor: Daria
Fot. Marek Tkacz
Wspaniałym zakończeniem pierwszego tygodnia Jeleniogórskich Spotkań Teatralnych był znakomity występ Mani, czyli Marii Peszek.

Nie obyło się jednak bez niespodzianek. Koncert rozpoczął się z pół godzinnym opóźnieniem a to za sprawą brakującej baterii w mikrofonie. Atmosferę rozładował Tadeusz Wnuk, który poinformował zniecierpliwioną publiczność o zaistniałych problemach technicznych.

Jednak cierpliwość fanów Marii Peszek została wynagrodzona wspaniałym show. Koncert dostarczył jeleniogórskim widzom wielu wrażeń estetycznych za pomocą niezwykłych efektów świetlnych. Maria Peszek zachwyciła widzów także niezwykłą kondycją fizyczną i umiejętnościami tanecznymi.

Maria Peszek za album „Miasto Mania – Na Żywo” otrzymała prestiżowe nagrody Gazety Wyborczej i Tygodnika Przekrój oraz została nagrodzona Fryderykiem w kategorii Nowa Twarz w Fonografii.

Artystka wraz z zespołem zaprezentowała także jeleniogórskiej publiczności ścieżkę dźwiękową swojej nowej piosenki o różnie kojarzącym się tytule „Siku”. Na razie nie ma jeszcze do niej słów.

Teatromanom bardzo spodobał się recital Marii Peszek. Nagrodzili ją gromkimi brawami. Mogli kupić płytę artystki. Bohaterka spektaklu po koncercie rozdawała autografy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group