Poniedziałek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 1905
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Majowy Festiwal Muchowy już jutro!

Wiadomości: Pilichowice/region
Piątek, 6 maja 2011, 15:45
Aktualizacja: 16:57
Autor: Angela
Fot. Organizatorzy
Pokazy technik rzutowych, konkursy dla dzieci i młodzieży, prezentacje much, loterie, koncert zespołu jazzowego i wiele innych atrakcji zobaczą uczestnicy pierwszej edycji Majowego Festiwalu Muchowego, który odbędzie się w sobotę w Pilchowicach. Czytelnicy Jelonki.com mogą liczyć na nagrody niespodzianki!

Festiwal jest związany z otwarciem w Pilchowicach Centrum Wędkarstwa Muchowego "TARTAK". Impreza organizowana przez Fly Fishing Center TARTAK to niepowtarzalna okazja spotkania znanych producentów sprzętu oraz osób związanych z muszkarstwem na najwyższym, światowym poziomie. Rozpoczęcie festiwalu zaplanowano na godzinę 12.00.

W programie przewidziane są m.in. prezentacja much mistrzów muchowego imadełka, loteria, z której dochód wspomoże ochronę Bobru i koncert zespołu jazzowego. Będzie też stoisko, na którym swoją działalność zaprezentuje Koło PZW Grodzkie, które zapewnia wsparcie organizacyjne i informacyjne Festiwalu. Wstęp na imprezę jest wolny.

Dla trzech pierwszych osób, które w namiocie Koła PZW GRODZKIE podadzą hasło "Jelonka" przewidziana nagroda książkowa.

Jak tam dojechać?
"TARTAK" położony jest na lewym brzegu Bobru u podnóża zapory wodnej w Pilchowicach.
Z Jeleniej Góry należy kierować się na Wleń i w miejscowości Pilchowice skręcić w lewo w kierunku zapory wodnej (zgodnie z tablicą informacyjną). Dalej, wzdłuż Bobru, cały czas prosto. Po ok. 1 km droga rozwidla się - prosto (mocno pod górkę) to wjazd na zaporę. Tutaj należy skręcić w prawo, dojechać do rzeki i w prawo przez drewniany most. Z kierunku Legnicy należy kierować się na Złotoryję, Lwówek, Wleń. Z Wlenia jadąc w kierunku Jeleniej Góry trafimy do miejscowości Pilchowice i tutaj skręcić należy w prawo w kierunku zapory. Dalej j.w.

Jak zapewniają organizatorzy, ciekawym sposobem dotarcia na Muchowy Festiwal może być skorzystanie z połączenia kolejowego. Stacja Pilchowice Zapora znajduje się ok. 1,5 km od ośrodka "TARTAK".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~wędkaszzzz 6-05-2011 23:41
Tak się to robi ! GRODZKIE rządzi !!!
~sowa 7-05-2011 10:20
Fantastyczne gratulacje z okazji otwarcia "Muchowego Festiwalu dla fantastycznie -bajecznego polozenia Fishing Center "TARTAK". Choc opis dojazdu wyglada na troche skomplikowany do tak magicznych miejsc droga jest prosta.Milej zabawy
~Killzone 2 7-05-2011 16:21
Muchowego Festiwalu dla juz nie !!! Nie ma muchowego w odcinek i rzece bobrze we Lwowka Sl. Nie bedzie dla braku . Na jutro w odcinek na zapory zbiornik : Rakowice Wielki dla grodzkie . To lepsze dla spinning bez klenie czy szczupaki za 16.00 godzina . Pozdrawiam.
~Arno 8-05-2011 8:41
Killzone 2, coś z Tobą nie tak???
~Killzone 2 8-05-2011 9:32
Tak :) To lepsze dla spinning bez klenie czy szczupaki za 16.00 godzina . Do zapory zbiornik Rakowice Wielki dla grodzkie to wracamy na ryby :) Pozdrawiam.
~do Arno 9-05-2011 12:45
nie przejmuj się głosem Okręgu.... zawsze tak brzmi :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group