Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5950
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Letnie Kino JCK–DKF to propozycja dla dzieci

Środa, 6 lipca 2016, 15:16
Aktualizacja: 15:17
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: Letnie Kino JCK–DKF to propozycja dla dzieci
Fot. Robert Czepielewski
W Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ul. Bankowej odbył się dzisiaj (6.07) pokaz filmowy w ramach cyklu „Letnie Kino JCK–DKF Dla Dzieci”. Film „Dzielny Kogutek Maniek” cieszył się dużym zainteresowaniem. Obejrzały go uczestnicy półkolonii, jak i dzieci, którym towarzyszyli rodzice.

Projekcje filmowe dla dzieci w Jeleniogórskim Centrum Kultury będą odbywać się do końca lipca.
W następnych terminach milusińscy będą mogli zobaczyć:
- 13.07 o godz. 10.00 „Misiek w Nowym Jorku”. Film opowiada historię niedźwiedzia polarnego, który wyrusza do Nowego Jorku z misją do biznesmena, który chce wybudować centra handlowe i osiedla mieszkalne na biegunie i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W wyprawie towarzyszą Misiowi trzy zwariowane lemingi co sprawi, że przygoda zwierzaków rozbawi każdego do łez.
- 20.07 o godz.10.00 „Robinson Crusoe”. Tym razem postać brodatego rozbitka zostanie pokazana z perspektywy papugi i jej towarzyszy. Wszystkich bohaterów połączy przyjaźń i staną do walki z niebezpieczeństwem zbliżającym się do wyspy.
- 27.07 o godz.10.00 „Chłopiec i Świat” . To historia chłopca o imieniu Cuca, który wyrusza ze swojej wioski w poszukiwaniu ojca, który opuścił rodzinę w poszukiwaniu pracy. W podróży chłopiec odkrywa prawdziwe oblicze miasta z jego wadami i zaletami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group