Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 5725
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Leroy Merlin gotowy na otwarcie

Środa, 20 kwietnia 2016, 17:01
Aktualizacja: Piątek, 22 kwietnia 2016, 7:51
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Leroy Merlin gotowy na otwarcie
Fot. Organizatorzy
W jeleniogórskim Leroy Merlin trwają ostatnie porządki przed oficjalnym otwarciem, które odbędzie się jutro (21.04) o godzinie 7.00. – Do zaoferowania mamy najwyższą jakość w najlepszych cenach, a także profesjonalne doradztwo – mówi Sławomir Partacz, dyrektor Leroy Merlin w Jeleniej Górze. – Otwarcie poprzedziliśmy wizytami w domach klientów, na podstawie których stworzyliśmy sklepowe aranżacje – dodaje szef placówki.

Nowy market budowlany, który stanął nieopodal Galerii Sudeckiej na Zabobrzu przy ul. Legnickiej, zatrudnia 152 pracowników. Wszyscy przeszli szkolenia z asortymentu znajdującego się na poszczególnych działach. – Wszystko po to, by nasi pracownicy naprawdę potrafili doradzić klientom – mówiła podczas konferencji prasowej Natalia Szulc, koordynator ds. komunikacji strategicznej Leroy Merlin. – Każdy z pracowników Leroy Merlin Polska uczestniczy średnio w 23 godzinach szkoleń rocznie. Co ważne, w naszych sklepach panuje przyjazna atmosfera, a pracownicy otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, udział w zyskach firmy czy możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego – wymieniała Natalia Szulc.

Dzisiaj (20.04) odbyło się oficjalne otwarcie dla VIP-ów, a jutro sklep otworzy swoje drzwi dla mieszkańców Jeleniej Góry i regionu. Dla każdego przewidziano drobny upominek oraz promocyjne ceny niemal wszystkich produktów. Nowy market budowlany jest 50. sklepem tej firmy w Polsce, ma 420 miejsc parkingowych i jako jedyny w Polsce – myjnię samochodową.

- Nasz market ma 9,7 tys. mkw. wewnętrznej powierzchni sprzedaży i prawie 1500 mkw. powierzchni zewnętrznej, na której zaoferujemy klientom ponad 45 tys. produktów do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów czy balkonów – zapowiedział Sławomir Partacz.

Zanim market przygotował wnętrze swojego sklepu, poznał oczekiwania mieszkańców.
- Przygotowując się do otwarcia, zorganizowaliśmy szereg spotkań z mieszkańcami Jeleniej Góry. Chcieliśmy jak najlepiej poznać ich potrzeby. Przykładowo, projektując strefę aranżacji w naszym sklepie, wzięliśmy pod uwagę autentyczne wymiary najbardziej popularnych układów kuchni i łazienek mieszkańców. Dzięki temu znajdą u nas gotowe rozwiązania do wykorzystania u siebie. Aby być jeszcze bliżej naszych klientów, powołaliśmy Radę Klientów, która będzie reprezentantem głosu jeleniogórzan w naszym sklepie – mówiła Aneta Banaszkiewicz, kierownik działu relacji z klientami.

Sklep stawia także na edukację klientów. W ramach „Klubu Bohatera Domu” prowadzone będą specjalne warsztaty dla majsterkowiczów, szkolenia i pokazy. Nie zabraknie także atrakcji skierowanych do najmłodszych. Do ogólnopolskiej akcji „Dzieciaki Sadzeniaki” Leroy Merlin Jelenia Góra już zaprosiło wszystkie szkoły i przedszkola w mieście.

- Nasza propozycja spotkała się ogromnym zainteresowaniem. Odzew był tak duży, że nasz warsztatowy kalendarz zapełnił się już do końca roku - dodała Aneta Banaszkiewicz.Dyrekcja sklepu zapowiada, że chce konkurować z innymi sklepami budowlanymi nie tylko cenami, jakością i szerokim wyborem asortymentu, ale i najlepszym doradztwem.

- Chcemy być najlepszym doradcą dla jeleniogórzan w zakresie budowy, remontów i aranżacji domów oraz ogrodów. Ciągle poznajemy naszych klientów, by móc kompleksowo realizować ich indywidualne potrzeby - od tych drobnych - jak wybór śrubki - do tych dużych - jak remont czy budowa. Wierzę, że poprzez proponowanie najlepszej oferty na rynku, będziemy mogli kompleksowo pomóc klientom stworzyć mieszkania ich marzeń – dodaje Sławomir Partacz.

Swoją działalność na jeleniogórskim rynku Leroy Merlin rozpoczął od pięknego gestu na rzecz Samotnych Matek z Dziećmi z Pobiednej. Włączając się do akcji Jelonki.com „Pomóżmy Samotnym Matkom z Dziećmi” w najbliższych dniach przekaże placówce 140 mkw. paneli podłogowych, potrzebnych do remontu i poprawy warunków życia podopiecznych tej placówki, gdzie obecnie przebywa 18 dzieci i 12 samotnych matek. W ich imieniu, dziękujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (63)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group