Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 3499
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Lato bez nudy w ODK

Sobota, 2 lipca 2011, 9:04
Aktualizacja: 9:05
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Lato bez nudy w ODK
Fot. Agrafka
Spektakle teatralne, wyjścia na basen, przejażdżki konne i motorówką po jeziorze to tylko niektóre z atrakcji, jakie przewidziano dla dzieci z letnich półkolonii „Wakacje bez nudy”, zorganizowanych w Osiedlowym Domu Kultury. Zajęcia rozpoczęły się 27 czerwca i potrwają do 22 lipca.

Dzieci, od godziny 8.00 do 16.00, uczestniczą w zajęciach teatralnych, plastycznych, szachowych i komputerowych. Nie brakuje gier i zabaw sportowych, a także rozgrywek tenisa stołowego. Integracyjną funkcję spełniają także ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Młodzi letnicy prezentowali już swoje umiejętności w zabawie „Mam talent”, a w akcja „Mikrofon dla wszystkich” pozwoliła na popisanie się dzieci w dowolnych utworach, takich jak skecze, piosenki i wiersze. We wtorek uczestnicy półkolonii byli na wycieczce autokarowej w stadninie koni w Komarnie, a w środę mieli okazje obejrzeć przedstawienie „Zaczarowany balon” w wykonaniu Teatru „Na walizkach” z Wrocławia.

Wkrótce dzieci ruszą na wycieczki m.in. do Pławnej, Przesieki, czy też do Pilchowic nad zaporę, gdzie będą pływać motorówką, a po wodnych przejażdżkach upieką kiełbaski przy ognisku. Ciekawie zapowiadają się także zajęcia w studiu telewizyjnym zorganizowane pod hasłem „Marzenia się spełniają, chcę zostać dziennikarzem”.

Jeleniogórski Teatr Maska przedstawi dzieciom spektakl „Złota rybka”, a Teatr Dobrego Humoru z Wałbrzycha wystawi „Podróż za uśmiech”. Na zakończenie kolonii przewidziana jest dyskoteka lub wyjazd na basen.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group