Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 3215
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kurs na pomocnika sędziego lekkiej atletyki

Środa, 2 marca 2016, 10:18
Aktualizacja: 10:19
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kurs na pomocnika sędziego lekkiej atletyki
Fot. Archiwum
W Parku Sportowym Złotnicza niewątpliwie rok 2016 roku minie pod hasłem „lekkoatletyka”, a to za sprawą organizowanych na stadionie Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce (30–31 lipiec 2016 r.). Jeśli lubicie tego typu zmagania i chcecie być najbliżej tych wydarzeń, nie ma nic lepszego jak zostać sędzią zawodów – informują organizatorzy kursu.

Dokładniej kandydatem na sędziego konkurencji lekkoatletycznych, stopień ten uprawnia do pracy przy sędziowaniu zawodów lekkoatletycznych, jak i umożliwia dalszy rozwój jako sędzia. Wspólnie z Dolnośląskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Park Sportowy Złotnicza organizuje kurs na „pomocnika sędziego”, który odbędzie się - do wyboru: 8. (piątek) lub 9. (sobota) kwietnia 2016 r. Dla osób, które zadeklarują pracę przy mistrzostwach kurs jest darmowy, należy jedynie dostarczyć fotografię do legitymacji.

Tematyka obejmować będzie takie bloki tematyczne jak:
1. Biegi /starter oraz chód
2. Skoki /długie i wysokie
3. Rzuty.
Całość trwać będzie około 5 godzin. Godzina rozpoczęcia przewidziana jest na 9:00 każdego dnia w sali konferencyjnej Term Cieplickich ul. Park Zdrojowy 5, Jelenia Góra. Możliwe jest odbycie kursu bez deklaracji pomocy podczas MMPLA, koszt kursu wynosi wówczas 160 zł. Płatne w dniu kursu.

Zapisy odbywają się przez formularz pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1dHYlLke8oCTCuVeE6VOpnCadf_8-CaFS1R9EnbRWX1A/viewform?c=0&w=1&usp=send_form

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group