Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 3034
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kup kalendarz charytatywny Pomożesz chorym uczniom

Piątek, 9 grudnia 2011, 8:14
Aktualizacja: 8:17
Autor: Organizator
JELENIA GÓRA: Kup kalendarz charytatywny Pomożesz chorym uczniom
Fot. Organizator
Nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych „MECHANIK” pod patronatem szkolnego koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zorganizowali akcję mającą pomóc chorym na nowotwór uczniom.

Głównym celem projektu było fotograficzne przestawienie nauczycieli w strojach i sytuacjach innych niż te związane z nauczaniem. Wielką pomocą wykazała się dyrekcja oraz pracownicy Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze udostępniając stroje i salę, gdzie można było wykonać zdjęcia. Głównym pomysłodawcą akcji był Pan Bartosz Kucner, nauczyciel języka angielskiego, który na co dzień profesjonalnie zajmuje się fotografią. Nauczyciele sportretowani zostali w strojach żołnierzy, muszkieterów, dam dworu, czy klownów.

Efektem sesji jest kalendarz, który można zakupić za kwotę nie niższą niż 20 zł. Więcej informacji można uzyskać na facebookowym profilu www.facebook.com/kucnerfoto. Organizatorzy akcji i szkoła dziękuje sponsorom, którzy wsparli wykonanie kalendarza czyli firmom Unimatica http://www.unimatica.pl i QUEST http://questsport.pl/.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group