Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 3786
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krzysztof Rutkowski o śmierci Magdaleny Żuk

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 30 sierpnia 2017, 7:06
Aktualizacja: 7:08
Autor: Joanna
Fot. Joanna
Podczas konferencji prasowej, zorganizowanej przez Krzysztofa Rutkowskiego, która odbyła się 28 sierpnia w Jeleniej Górze powrócono do tematu śmierci Magdaleny Żuk. Detektyw poruszył wątek wystąpienia jakiegokolwiek związku pomiędzy tajemniczym samobójstwem Karoliny Kaczorowskiej w styczniu 2016 roku w Karpaczu, a niewyjaśnioną dotąd śmiercią Magdaleny Żuk w kwietniu br. w Egipcie.

- Mam swoją teorię na temat tego co się wydarzyło, którą przekazałem Prokuraturze Okręgowej w Jeleniej Górze. Dla nas sprawa jest absolutnie zakończona jeżeli chodzi o jakiekolwiek wątki kryminalne, popełnione na terenie Polski lub Egiptu – powtórzył kolejny raz Krzysztof Rutkowski.

– Jakiekolwiek publiczne petycje do ministra Zbigniewa Ziobry, że nie pomógł w tej sprawie, nie mają zupełnie odpowiedniego odniesienia. Nie miał on kogo aresztować - powietrza w Egipcie nie będzie zamykał do klatek i nie będzie przywoził do Polski. W tym przypadku w pewnym momencie pojawiła się niefortunna wypowiedź, że handel ludźmi nie jest wykluczony, co spowodowało ogromną wrzawę mediów i wiele podejrzeń, że może prokuratura coś ma. Ta wypowiedź, moim zdaniem, była niefortunna. Kwestia handlu ludźmi jest wykluczona – powiedział Rutkowski.

W jego opinii nie było zabójstwa oraz zbiorowego gwałtu. Detektyw dodał również, że śmierć Karoliny Kaczorowskiej, która - jak ustalono - popełniła samobójstwo w hotelu w Karpaczu, nie ma absolutnie żadnego związku ze śmiercią Magdaleny Żuk. Wspomniał również, że Markus, chłopak Magdy, został całkowicie oczyszczony przez prokuraturę.

Detektyw powtórzył, że śmierć dziewczyny nastąpiła na skutek odniesionych podczas upadku obrażeń. Krzysztof Rutkowski sprawę zamknął. Śledztwo jest nadal prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz

~Euro 30-08-2017 7:12
Jak on wygląda jak puł d..y za krzaka
~kolega krzysia 30-08-2017 8:05
"Nie dam sobie rady, więc ogłoszę, że to nie jest sprawa kryminalna, nikt z nikim nie jest powiązany a dziewczyny się po prostu targnęły" - nieznany fragment wypowiedzi Krzysia :)
~362569 30-08-2017 8:30
Magdalena słyszałem, ze była prostytutką, a Rutkowski to pała milicyjna.
~ha,ha 30-08-2017 9:07
Samo imię Krzysztof napawa mnie niepokojem. Wydaje mi się, że to pierwsze ogniwo w ukręceniu sprawy. Pan Lepper też popełnił 6 lat temu samobójstwo. Nikt nie jedzie do kurortu, żeby się" trachnąć". Logicznie nawet przyjmując tok myślenia bez logiczności, miejsce wypoczynku nie skłania do popełnienia samobójstwa. K.R występuje jakby w obronie osób winnych. Jeżeli Marcus nic nie miał wspólnego ze śmiercią, to strasznie nierozgarnięty musi być, wnioskując po rozmowie telefonicznej. a jaki spokojny. Zakochany facet dostałby 'małpiego rozumu ' jakby jego miłość była w takim stanie. On steicki spokój, CHuck Noris z Wrocka.
~że prawda 30-08-2017 9:21
Proszę przytoczyć wywiad z firmą detektywistyczną Lampart. Jakie wnioski wyciągnęli ?? Może wiedzę mają inną i nie dopuszczeni są do mediów?? ...
~er 30-08-2017 10:10
Gdzie jest Kamila czemu nie pojawilas się .pomoglabys w rozwiklaniu sprawy
~Zyga 30-08-2017 10:28
Nie przepadam za tym gościem ale tu ma rację. To był po prostu czysty wypadek a dziewczyna miała problemy psychiczne. Po co robić z tego sensację i teorie spiskowe. Prosta sprawa.
~pff 30-08-2017 12:39
A psychoprawica mało w portki nie narobiła z podniecenia, podobnie jak teraz. Gdy dwie gwałcone,więzione i maltretowane Polki umierały w męczarniach z ręki rodaków, rzymskich katolików, wszyscy milczeli, a policjanci- gamonie nie byli w stanie znaleźć zwłok zamęczonej dziewczyny w mieszkaniu.Gdy- przy całym współczuciu dla poszkodowanych osób, sprawcami gwałtu na Polce we Włoszech okazali się żule z Maghrebu, znow prawactwo w amoku. Szczyt oburzenia prawicowych gadzinówek nie jest spowodowany ohydą samego czynu, ale tym , że "na oczach męża" .No jasne, ch.. z kobietą, niech się dusi zawinieta w worek w wersalce, przy policjantach-gamoniach, niech kona skatowana w szpitalu.Mąż nie widzi, wszystko ok.Jaki na Twitterze przemilczy, Ziobro dodatkowych prokuratorów nie wyśle. Żenada
~ 30-08-2017 18:52
pff, lewacki idioto, skąd ty wiesz, że : ... dwie gwałcone,więzione i maltretowane Polki umierały w męczarniach z ręki rodaków, rzymskich katolików ... Gdzie to lewatywo wyczytałeś na temat ich wyznania ? A może to byli tacy jak ty, nabijający się z katolików zboczeńcy jak ty !!!
~do 12:39 30-08-2017 21:06
To byli ci od "róbta co chceta", nie splamieni wodą święconą...Więc z tymi zwierzętami z Rimini pewno duchowo spokrewnieni.
~antypffuj 30-08-2017 21:23
Uwaga na pfff! Nie karmić trolla-to chory osobnik!!
~pff 30-08-2017 23:21
A z ręki jakich katolików ? Greckich ? I gdzie ty fafoclu wyczytałeś, kto jest sprawcą zdarzenia w Rimini ? Poszkodowana zresztą już się wypowiedziała, gdzie ma zainteresowanie półgłówków z pis , a zwłaszcza Jakiego osobiście .Brawo dla tej dzielnej pani. Troll nr 2 - "niesplamieni" piszemy łącznie a...lfabeto. Reszty nie komentuję, za taką gadkę wali się w ryj ,a nie wchodzi w dyskusje :D Jakieś odniesienia do tematu ? Bo nie mam czasu na wprasowywanie was w glebę pisowska trollownio :D Wyobrażam sobie wasze parszywe ,wściekłe, zabiedzone ryje wpatrzone w obsyfiałe, stare monitory prawacka hołoto :D :D :D :D Tyle waszego, co tu sobie poplujecie :D Wszyscy wami gardzą , więc nie popełnię nietaktu twierdząc, że i ja mam was gdzieś i gardzę wami śmiecie :) :) :) :) Bambo -regulamin!
~ 31-08-2017 6:41
pff wymaga lewatywy.
~ 31-08-2017 7:10
I jeszcze prośba do forumowiczów. Nie nabijajmy się, że pff, wygląda i pisze, jak g...k. Bo on nie wygląda i nie pisze, jak g...k. To jest g...k !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group