Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 13693
Zalogowanych: 94
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: KP: Okradł matkę

Wtorek, 4 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 6 stycznia 2006, 21:34
Autor: kmp
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kowarach w dniu 1 października br. zatrzymali 21-letniego mieszkańca Kowar.

Mężczyzna ukradł swojej matce portfel, kartę bankomatową, dokumenty osobiste i pieniądze w kwocie 400 zł. Ponadto syn ukradł również samochód osobowy marki Opel Kadet będący jej własnością.

Pokrzywdzona kobieta oszacowała poniesione straty na kwotę nie mniejszą niż 3400 zł. Policjanci w wyniku podjętych czynności odzyskali portfel z kartą bankomatową i dokumentami, a także samochód. Jednakże pieniądze mężczyzna wydał na spłatę własnych długów.

Po wykonaniu czynności sprawca został zwolniony. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
760
Nie, to tylko 300 metrów
7%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
25%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
112
Zderzenie motocykla z samochodem
 
Aktualności
Osiedle Sudecka 97 – nowa zieleń i mieszkania
 
Aktualności
Festiwal Światła – fotogaleria 1 dzień
 
Aktualności
Milion na Festiwal Światła od kuracjuszy i turystów!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group