Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 12 maja
Imieniny: Dominika, Pankracego
Czytających: 12373
Zalogowanych: 96
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncert w podzięce

Niedziela, 8 stycznia 2023, 9:53
Aktualizacja: 9:53
Autor: Organizatorzy
Jelenia Góra: Koncert w podzięce
Fot. Użyczone
„Muzyka to scenografia uczuć, która budzi w sercu pragnienie dobrych uczynków i wpływa na uszlachetnienie obyczajów". Tymi słowami można podsumować ,,KONCERT NOWOROCZNY", w wykonaniu zespołu muzycznego z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szklarskiej Porębie, zorganizowany 4 stycznia w Miejskim Integracyjnym Przedszkolu nr 14 w Jeleniej Górze.

Występ ten był podziękowaniem za prezenty na Mikołaja, w ramach akcji ,,WIELKA PAKA DLA DZIECIAKA", którą zorganizowała grupa „Motylków”, a dzieci i rodzice z całej placówki aktywnie w niej uczestniczyli.

Dla przedszkolaków to mała futurospekcja. Możliwość zobaczenia jak mogłyby spełnić swoje marzenia mając trochę więcej lat (a jednak nie być jeszcze osobą dorosłą - jak rodzice). Wielką radością była też możliwość zagrania na różnych instrumentach zespołu, m.in: bębnach, gitarze elektrycznej, instrumentach klawiszowych czy dzwonkach.

Cała grupa muzyczna zapisała się głęboko we wszystkich sercach. Spotkanie było pełne wzruszeń i zachwytów oraz inspiracją do dalszych działań. Nawiązały się nowe przyjaźnie lub utrwaliły te niedawno nawiązane. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę. Może mieliśmy okazję obejrzeć przyszłe gwiazdy estrady? Któż to wie? – informują nauczycielki z MIP 14 Katarzyna Ćwiertnia i Edyta Kowalczyk.

Twoja reakcja na artykuł?

9
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
435
Dobry pomysł
48%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
20%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlatego Japończycy nie tyją, mało chorują i żyją dłużej niż Polacy
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Inwestycje
Remiza na Wiejskiej – nowy obiekt dla strażaków
 
112
Kraksa na Sudeckiej
 
Jelenia Góra - KARR
Kongres Gospodarczy w Trebnitz
 
Pogoda
W Jeleniej Górze już ponad "dycha" na plusie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group