Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 2914
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejne zmiany w komunikacji miejskiej

Środa, 25 marca 2020, 6:17
Aktualizacja: Sobota, 28 marca 2020, 14:19
Autor: MZK/komunikat
Jelenia Góra: Kolejne zmiany w komunikacji miejskiej
Fot. Archiwum Jelonki.com
Szanowni Pasażerowie – w związku z nowymi ograniczeniami wprowadzonymi w dniu wczorajszym, w trosce o zdrowie mieszkańców Jeleniej Góry i pozostałych gmin, od 25 marca (środa) MZK wprowadza kolejne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

1. Linie najbardziej obciążone obsługiwać będą autobusy, o największej liczbie dostępnych miejsc siedzących, w szczególności autobusy przegubowe.

2. W każdym autobusie jednorazowo będzie mogła podróżować liczba pasażerów nie większa niż połowa znajdujących się w tym autobusie miejsc siedzących. Szacunkowo jest to od 15 osób w nowych autobusach typu volvo i man - do 25 osób w autobusach przegubowych.

3. Na bieżąco będziemy monitorować sytuację w autobusach i podejmować adekwatne działania. Tak jak do tej pory prosimy Państwa o uwagi i spostrzeżenia.

4. Sytuacja jest trudna dla nas wszystkich, dlatego prosimy o wyrozumiałość dla wprowadzanych zmian. Mogą wystąpić przejściowe trudności, które mamy nadzieję szybko zażegnać. Pracujemy codziennie, aby każdy z Państwa czuł się w naszych autobusach bezpiecznie.

5. Dołożymy wszelkich starań, aby w ciągu najbliższych dni możliwie najlepiej dopasować komunikację miejską do zmienionych zasad jej funkcjonowania i sprostać Państwa oczekiwaniom.

Twoja reakcja na artykuł?

34
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
2%
Złości
21
37%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group