Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 7 stycznia
Imieniny: Juliana, Lucjana
Czytających: 10942
Zalogowanych: 97
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kolejna wycieczka narciarska z przewodnikiem – w niedzielę

Piątek, 21 grudnia 2012, 7:59
Aktualizacja: 8:00
Autor: Org
PTTK Oddział „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze zaprasza na wycieczkę na nartach śladowych (biegowych) z przewodnikiem 23 grudnia br. (niedziela). Wycieczka jest bezpłatna, nie trzeba się nigdzie zapisywać, a uczestnicy pokrywają koszty swoich dojazdów. Uczestnicy we własnym zakresie ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków, członkowie PTTK z opłaconą składką objęci są ubezpieczeniem zbiorowym.

Zbiórka uczestników na przystanku PKP Jakuszyce o godz. 9.00. Można tam dojechać własnym środkiem lokomocji lub autobusem PKS z dworca kolejowego w Jeleniej Górze o godz. 7.35. Autobus dojeżdża do dworca PKP Szklarska Poręba Górna na godz.8.32. Tam przesiadka na szynobus czeski, który odjeżdża o godz. 8.40 i jedzie do Jakuszyc, gdzie dojeżdża na godz. 8.55. Tam będzie oczekiwał na turystów przewodnik sudecki Janusz Perz (tel. 600034715).

Trasa wędrówki (13 km): Jakuszyce – Dolny Dukt Koński – Rozdroże pod Cichą Równią – Szklarska Droga – Orle – przerwa w schronisku.

Powrót do Jeleniej Góry autobusem PKS z Polany Jakuszyckiej o godz. 15.05.

Sonda

Co myślicie o opłatach klimatycznych?

Oddanych
głosów
229
Powinna obowiązywać
17%
Opłaty powinny wzrosnąć
5%
Powinna zostać zlikwidowana
78%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jedna zmiana, która wystrzeli Twój testosteron
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Pogoda
Zima nie odpuszcza – będzie śnieg i mróz
 
Aktualności
Karkonoski Orszak Trzech Króli w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Niby jest na pasach, ale mandat byłby 400 zł
 
Kilometry
Kolej bliżej powrotu do Lwówka
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group