Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6794
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Koleje Dolnośląskie zapraszają na bezpłatny przejazd

Czwartek, 11 grudnia 2014, 13:07
Aktualizacja: 13:18
Autor: Org
Region: Koleje Dolnośląskie zapraszają na bezpłatny przejazd
Fot. Organizatorzy
Już jutro (12 grudnia) Koleje Dolnośląskie organizują bezpłatny przejazd promocyjny na trasie Wrocław Główny – Wałbrzych – Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna. Ma to być promocja codziennych bezpośrednich połączeń na tej trasie nowoczesnymi pociągami Kolei Dolnośląskich 36WE Impuls.

Od niedzieli (14 grudnia) pociągi Kolei Dolnośląskich będą jeździły na tej trasie codziennie. Z Wałbrzycha do Wrocławia będzie można dojechać nawet w około 70 minut, a kursem przyspieszonym w 64 minuty. Czas przejazdu z Wałbrzycha do Jeleniej Góry potrwa od 45 minut do niespełna godziny.

W piątek (12.12) pociąg promocyjny startuje z Wrocławia Głównego o godzinie 9.15. Do udziału w akcji promocyjnej zostali zaproszeni przedstawiciele samorządu województwa i samorządów lokalnych, młodzież szkolna, a także jeleniogórska policja z wydziału prewencji, która będzie prowadziła prelekcje i pogadanki.

Podczas postoju w Szklarskiej Porębie Górnej zostanie zaprezentowany Impuls 36WE. Każdy będzie mógł wejść do kabiny maszynisty i przekonać się, czy prowadzenie jednego z najnowocześniejszych pociągów w kraju to łatwa sprawa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group