Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7770
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Karkonosz 2021 – zgłoś kandydata

Środa, 4 sierpnia 2021, 8:18
Autor: WAC
Powiat: Karkonosz 2021 – zgłoś kandydata
Fot. Starostwo Powiatowe
Starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski ogłasza tegoroczną edycję konkursu o Nagrodę Starosty Karkonoskiego „Karkonosz” 2021.

Nagrody Starosty Karkonoskiego „Karkonosz”, które w tym roku będą przyznawane już po raz 21. są wyrazem uznania za zaangażowanie w rozwój gospodarki turystycznej i promocji regionu. Są formą wyróżnienia i nagrodzenia pracy usługodawców i gestorów oraz osób przyczyniających się do promocji powiatu karkonoskiego, stanowiącej kluczowy czynnik rozwoju turystycznego powiatu karkonoskiego. W konkursie mogą uczestniczyć: obiekty hotelarsko – turystyczne, produkty turystyczne, osoby, zespoły osób, instytucje przyczyniające się do promocji lokalnej, ogólnopolskiej i zagranicznej, referaty promocji miast i gmin powiatu karkonoskiego, zarządy stowarzyszeń, związków klubów i innych organizacji turystycznych przyczyniających się do budowy atrakcyjnego wizerunku powiatu.

Gorąco zachęcamy burmistrzów, wójtów miast i gmin powiatu karkonoskiego, przewodniczących organizacji reprezentujących stowarzyszenia lub związki turystyczne oraz laureatów nagrody „Karkonosz” z ubiegłych lat, do zgłaszania swoich kandydatów do nagrody – mówi starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski. - Do kogo w tym roku powędrują statuetki? Czekamy na zgłoszenia!

Termin zgłoszenia kandydatur do konkursu upływa 31 sierpnia 2021 r. Regulamin i zgłoszenie dostępne są pod adresem internetowym: https://www.powiatkarkonoski.eu/1547-karkonosz-2021-zglos-kandydata.html

Twoja reakcja na artykuł?

1
13%
Cieszy
3
38%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
661
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group