Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3408
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jelonek z sercem dla Wielkiej Orkiestry

Niedziela, 3 stycznia 2010, 8:52
Aktualizacja: 11:49
Autor: P. Gluza
JELENIA GÓRA: Jelonek z sercem dla Wielkiej Orkiestry
Fot. Organizatorzy
W sobotę nie zważając na sypiący śnieg i zimno wolontariusze Rady Młodych Stowarzyszenia „Wspólne Miasto” zorganizowali na placu Ratuszowym happening, w trakcie którego promowali XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Co prawda finał WOŚP odbędzie się za tydzień,10 stycznia, ale już zachęcamy jeleniogórzan, aby wzięli udział w imprezach, które będą odbywały się wcześniej i z których dochód również zasili konto fundacji - mówi Paweł Bigus.

– W tym celu na dużej ramie oklejonej szarym papierem namalowaliśmy wizerunek jelonka trzymającego ogromne czerwone serce z napisem XVIII Finał i razem z mieszkańcami miasta wyklejaliśmy go kolorowymi karteczkami
– relacjonuje autorka dzieła Bogna Sarniak. Do każdej z karteczek była dołączona wróżba noworoczna, której treść była związana właśnie z XVIII Finałem Orkiestry.

Obok wolontariuszy stały stendy oklejone plakatami Wielkiej Orkiestry oraz brystolami z informacjami o organizowanych przez młodzież imprezach. Co prawda już o nich informowaliśmy, ale przypomnieć nie zaszkodzi. Pierwsza wydarzenie już w nadchodzący wtorek.

- Klub Polonia (Cieplice), gdzie zagra DJ S-ROOM (5 stycznia godz. 19:00)
- Pub Drukarnia (ul. Konopnickiej 1) - występ zespołu Semplice oraz Kabaretu Udającego Profesjonalnych Aktorów (6 stycznia godz. 19:30)
- Filharmonia Dolnośląska - koncert uczniów Szkoły Muzycznej I i II stopnia (7 stycznia godz. 18:00)
- MDK Muflon (Sobieszów) - występ Kabaretu PAKA oraz zespołów młodzieżowych MINNIE, JALAPENO, HAYAT (8 stycznia godz. 16:30)l- Klub UFO (Cieplice) - karaoke dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (8 stycznia godz. 20:30)
- Klub Komitet (ul. Sudecka) - koncert muzyki hip-hop, na którym wystąpią lokalne zespoły - koncert organizują „Sztuka Ulicy” – jedna z rad programowych działających przy Stowarzyszeniu „Wspólne Miasto” oraz Stowarzyszenie Se-Zone (9 stycznia godz. 17:00)
- Klub Kaligrafia (Pl. Ratuszowy) na WielkoOrkiestrową Dyskotekę Osiemnastkową, gdzie zagra DJ Soczek (9 stycznia godz. 21:00).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
687
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group